Mažeikiškiai suskubo mokėti komunalinius mokesčius

Nuo pirmadienio ryto prie daugiabučius gyvenamuosius namus administruojančių bendrovių kasų driekėsi tokios mažeikiškių eilės. Autorės nuotrauka

Pirmadienį nuo ankstyvo ryto prie miesto daugiabučius namus administruojančių bendrovių kasų būriavosi mažeikiškiai, skubėję laiku sumokėti komunalinius mokesčius.
Galima spėti, kad tai daryti juos paskatino informacija apie karantino sąlygų sugriežtinimą.
„Admituro“ vadovas nuramino – ir nuo trečiadienio kasos dirbs įprasta tvarka.

Bendrovės „Admituras“ direktorius Antanas Barvydis „Santarvei“ sakė, kad tokios eilės susidarė tiek senamiestyje, tiek mikrorajone. Jo nuomone, žmonės nori iki karantino sąlygų pasikeitimo susimokėti mokesčius, be to, saugodami save ir kitus, mažeikiškiai stengiasi savo eilės sulaukti ne patalpose, o lauke.
Bendrovės vadovas pastebi: nors yra galimybė už komunalines paslaugas atsiskaityti netiesiogiai – susimokant internetu, kol kas ne visi mažeikiškiai tuo naudojasi.
„Admituras“ šiuo metu administruoja 274 daugiabučius gyvenamuosius namus ir turi apie 11 tūkst. abonentų, iš jų 4 tūkst. būsto savininkų yra sudarę elektroninio atsiskaitymo sutartis.
Tai padaryti, pasak A. Barvydžio, nesudėtinga – nereikia niekur eiti, interneto svetainėje www.elotus.lt mažeikiškiai gali prisijungti ir sudaryti elektroninio atsiskaitymo sutartis.
Šiuo metu bendrovės administracija dirba nuotoliniu būdu, tačiau paslaugos teikiamos ir kasose mažeikiškiai aptarnaujami tiesiogiai. Kasų darbas nenutrūks ir nuo trečiadienio sugriežtinus karantino režimo reikalavimus.
„Žmonės yra labai atsakingi – į patalpas nesirenka, laukia už kasų durų. Tai jie daro be jokios prievartos, savanoriškai, nuo koronaviruso saugodami ir save, ir kitus.
Noriu pasakyti, kad atsiskaityti už komunalines paslaugas bus galima ir toliau – darbo dienomis, įprastu laiku. Mūsų kasose darbas nenutrūks“, – pabrėžė A. Barvydis.
Asta ŠILAITYTĖ

One Reply to “Mažeikiškiai suskubo mokėti komunalinius mokesčius”

  1. klausimas parašė:

    O tai kaip yra Tavo pastogėje?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto