Mažeikiškiai už dujas mokės gerokai brangiau

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Mažeikiškiai, buityje vartojantys UAB „Saurida“ tiekiamas suskystintas naftos dujas, nuo gruodžio 2 d. už jas mokės gerokai brangiau. Didės ir pastovioji kainos dalis, arba vadinamasis abonentinis mokestis.

Primename, kad vartotojai kas mėnesį moka pastoviąją kainos dalį (vadinamąjį abonentinį mokestį), kuri nepriklauso nuo suvartojamo suskystintų naftos dujų kiekio, ir už kiekvieną suvartotą suskystintų naftos dujų kubinį metrą. Šiuo metu kubinis metras sunaudotų dujų (su PVM) kainuoja 2,08 euro, pastovioji kainos dalis su PVM siekia 5,08 euro.
Nuo gruodžio 2 d. kas mėnesį abonentinio mokesčio teks mokėti 40 euro centų daugiau – 5,48 euro su PVM. Kubinio metro kaina su PVM brangs 61 euro centu (29 proc.) ir sieks 2,69 euro.
Plačiau – antradienio laikraštyje.

15 Atsakymų į “Mažeikiškiai už dujas mokės gerokai brangiau”

 1. Aha to cha cha cha parašė:

  Bet tai kas baisiausia – Rancas gal ir visai nieko nebaigė, bet tikiu, už jus, baigusi gal net ir aukštąją, gyvena 100 kartų geriau…..

 2. Cha cha cha parašė:

  Nejuokinkit. Gal pasakysit kokius mokslus Rancas baigęs?

 3. Tadeušas parašė:

  Ar savivaldybės meras ir politikai pradedant Jurkum ir kitais pasidomėjo dėl jo kyla abonentinis mokestis.Ar čia vėl užmerkiamos akys nes Rancius savas,atsieti verslininkas darantis gerą Mažeikiškiams. O Mažeikiškiai dar gulėkit ant sofkučių ir neikit balsuoti arba balsuoti už tuos pačius veikėjus .Aš jų vietoj visas kainas pakelčiau 80 proc .A t s i b u s k i t e.

 4. Jonis parašė:

  Lietuvoj duju kaina kilt negali , nes LT turi duju terminatoriu uz kurio nuoma visi moka virs $100 000 per para nes taip deklaravo nususele Lepse ir konservai juk dujas dabar perka ( atset ne is rusu tie 3 tenkeriai rusisku duju matyt nesiskaito)arba LT valdzia uzsiima sukciavimu

  1. Ar tikrai? parašė:

   Terminatoriű turi? Ir kas jis?

  2. Buves abonimentas parašė:

   Nemaisykit gamtiniu ir suskystintu naftos duju,kuriomis naudojasi mazeikieciai.
   Suprantu,kad kainos gali kazkiek tai pakilt,bet kad abonimentini mokesti pvz.pensininkai ir siaip vienisi zmones sumoka daugiau,negu uz pati produkta,tai cia nebera zodziu.Ir jeigu dar esat tokiais abonimentais,tai jus laiko kazkokiom nemastanciom butybem.Tikrai nieko nenoriu izeist,pamastykit zmones.Atsiprasau ir uz klaidas,kad ne visos raides is lietuviskos abeceles.

   1. B. parašė:

    Atleidžiam už „sveplumą“. Tik kitą kartą rašykit ne „abonImentas“, o „abonEmentas“. „Abonementas“ – prancūzų kilmės žodis. Reiškia tam tikrą laiko tarpą turintis teisę naudotis suteikta paslauga.

 5. Buves abonimentas parašė:

  Niekaip negaliu perprast zmoniu,kurie dar naudojasi tokiom monopolininko paslaugom ir pasku piktinasi,kad patys yra vistos,kurios jam auksinius kiausinius deda?
  Atsisakot tokiu ‘verslininku’ paslaugu ir nebereikes sau nervu daugiau gadint.

 6. to Jo parašė:

  Manau, jei naudos neturėtų, tai ir tokio verslo nesiimtų, o eitų dirbti kroviku į Maksimą ar Grūstę vairuotoju ekspeditorium

 7. Šiaip to teisingumas parašė:

  Jūsų komentaras, tai vadovėlinio proletaro pavyzdys. O tai tamsta, kaip suprantu, iki užsienio kurortų nenuvažiuojat? O kodėl? Jaunystėje, na kai kiti mokyklą lankė, turėjot gerą laiką pavenčiuose? Va todėl dabar tie kurie lankė mokyklą, turi gerą laiką jūsų sąskaita. Ir beje, kas gerbiamiems proletarams trukdo ikurt savo įmones, mokėt darbuotojams po 10 000 europinių ir gyvent užsienio kurortuose?

  1. to siap parašė:

   Tai, kad tas ale verslininkas, tik minimumus temoka.

   1. Šiaip parašė:

    Tai ir sakau – sukurkit savo verslus ir mokėkite darbuotojams kad ir po 100 000 per mėnesi. Būsit visų mylimi ir gerbiami, ne taip kaip Rancas….

 8. teisingumas parašė:

  Kokos dar investicijos? Ar kad stulpą prie namo geltonai pertažė? Už tai reikia kelti kainą?
  Las zasrancas duoda ataskaitą, kur, kiek, kam investavo!
  matosi to pad los investicijos – vis užsienio kurortose savo perais. Va, kam mažeikiečiai vergauja.
  Atsijungite pagaliau nuo to siurbelės tinklų.

 9. to Jo parašė:

  Ar bent supranti ką reiškia investicijos, aptarnavimo, priežiūros kaštai, atskaitomybė prieš tikrinančias institucijas. Galvoji, kad paprasta?Linkiu TAU panašaus verslo su tiek pat įdarbintų žmonių.Nereikės vaikščioti sulysusiam ir paliegusiam.

 10. Jo parašė:

  Ir visiems gerai,o padla trancas ne tiek taukinas vaikscios

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto