Mažeikiškiai vyrai mušė sugyventines

Per spalį rajono Policijos komisariate jau užregistruoti penki atvejai kai ikiteisminiai tyrimai pradedami remiantis Smurto artimoje aplinkoje įstatymo nuostatomis. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pirmadienis – sunki diena. Galbūt taip gali pasiteisinti du mažeikiškiai, kurių atžvilgiu pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl fizinio skausmo sukėlimo.

Pusę penkių ryto žodžiais apsisvaidė A. U. ir jo sugyventinė, gyvenantys Žemaitės gatvėje. Žodžiai, matyt, pasirodė per menkas argumentas, todėl vyriškis paleido į darbą kumščius – sudavė savo moteriai į galvą bei petį.
Po penkioliktos valandos policijos ekipažas skubėjo į vieną iš Laisvės gatvės butų, kur siautėjo neblaivus R. A. Vyras sukėlė konfliktą, rankoje turėta striuke sudavė sugyventinės septynmečiam sūnui į šoną, o moteriai bandant sūnų apginti, delnu trenkė per skruostus ir pastūmė. Negana to, įsiaudrinęs smarkuolis išdaužė kambario durų stiklą.
Spalį rajono Policijos komisariate jau užregistruoti penki atvejai, kai remiantis Smurto artimoje aplinkoje įstatymo nuostatomis, pradedami ikiteisminiai tyrimai.

2 Atsakymai į “Mažeikiškiai vyrai mušė sugyventines”

  1. patarejas parašė:

    tai ko nesiskiriat?

  2. auka parašė:

    baisus tie alchogolikai,musa moteris savo vaikus,kazin ar daug bera geru vyru?nesuprantu kaip darbdaviai tokius museikas dar leidzia dirbti,netikrina blaivumo darbe,net vairuotojai vezdami zmones nera tikrinami blaivumo rytais,baisu jug ne bulves i turgu veza,o zmones.jauciu baigia lietuvele visai prasigerti.maniskis taip pat girtas agresyvus,baisu,vakare paima to baisaus skystimelio,o ryte i darba drebedamas varo,slykstus tie pijokai,vezti i negyvenama sala ir plikti .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto