Mažeikiškiams – apie ligonių kasų darbą

Autoriaus nuotr.

Pirmadienį įvyko Visuomenės sveikatos biuro surengtas susitikimas su Šiaulių teritorinės ligonių kasos gyventojų aptarnavimo skyriaus vedėja Dalia Miniauskiene.
Susitikime dalyvavo daug Mažeikių trečiojo amžiaus universiteto lankytojų. Viešnia pateikė bendrą informaciją apie Lietuvoje dirbančias teritorines ligonių kasas, papasakojo apie jų funkcijas. Buvo pažymėta, kad daugiausiai nesusipratimų dėl kompensacijų už gydymą kyla dėl to, kad ligoniai nežino savo teisių, tad gydytojai dažnai tuo naudojasi. Daugiausiai ir buvo kalbama apie tai, kam ir kokiais atvejais ligonių kasos kompensuoja gydymo išlaidas, ką turi žinoti pacientai, kreipdamiesi į gydytojus, kaip elgtis susidūrus su vienomis ar kitomis gydymo problemomis, supažindinta su ligonių teisėmis. Savo pasakojimą vedėja iliustravo konkrečiais gyvenimiškais pavyzdžiais.
D. Miniauskienė atsakė į daugybę susitikimo dalyvių klausimų, analizavo konkrečius su gydymu susijusius atvejus.
Kadangi daug informacijos, susijusios su ligonių kasomis, liko neaptarta, viešnia pažadėjo su klausytojais susitikti dar kartą – planuojama, kad tai įvyks gruodžio pradžioje.

One Reply to “Mažeikiškiams – apie ligonių kasų darbą”

  1. Gražina parašė:

    O kodėl susitikimas vyko Sodų mokykloje,o ne visuomenės sveikatos biure.Atėję laukėme ir nieko neradome.Skelbia vieną,o vyksta kitur .TAU /trečio amžiaus universitetas/reguliuoja net visuomenės sveikatos biurą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto