Mažeikiškiams ledo ritulininkams lyderių įveikti nepavyko

Norint pakilti į antrąją turnyrinės lentelės vietą, „Smūgiui“ būtina pergalė. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Likus sužaisti po vienerias rungtynes Vakarų Lietuvos ledo ritulio čempionate, abi mažeikiškių komandos yra tarp lyderių ir užima geras starto pozicijas prieš atkrintamąsias varžybas.

Įtaką rezultatui daro trumpas suolelis

Ketvirtąją vietą pirmenybėse užimanti „Lederos“ komanda Klaipėdoje susitiko su vienvalde pirmenybių lydere Plungės LRK, kuri taškais yra gerokai atsiplėšiusi nuo visų kitų ekipų. Rungtynės mažeikiškiams susiklostė ne itin sėkmingai – per pirmąsias tris minutes į savo vartus praleisti trys įvarčiai. Tačiau po to žaidimas išsilygino – dar tą patį kėlinį mūsų komanda pelnė du įvarčius, tačiau lyderių jiems nepavyko pasivyti visas rungtynes: pralaimėta rezultatu 4:7.
Du įvarčius mūsų ekipai pelnė Aidas Pažėra, po vieną – Viktoras Čiginskas ir Vaidas Žąsinas.
„Sunku rungtyniauti, kai komanda ant ledo gali išleisti tik aštuonis sportininkus, pavargstame rungtynių pabaigoje. Negaluodamas rungtyniavo mūsų vartininkas, kuris po rungtynių prisipažino, kad net temo akyse. Tačiau džiugu, kad vyrai atidavė visas jėgas ir garbingai pasipriešinome lyderiams“, – sakė vienas iš ekipos žaidėjų A. Pažėra.
Paskutines reguliariojo čempionato rungtynes ketvirtadienio vakarą „Ledera“ žais namuose Ledo arenoje su paskutinę vietą tarp devynių ekipų užimančiu Klaipėdos „Toru-2“.
Pasak komandos žaidėjų, jau aišku, kad atkrintamosiose varžybose teks susikauti su viena iš uostamiesčio komandų, tik tada prasidės pats čempionato įdomumas.
„Ledera“ neslepia nusitaikiusi į apdovanojimus.

Pralaimėjimas nuotaikos nesugadino

Dvejas rungtynes pirmenybėse žaidęs „Smūgis“ taip pat neturi ko liūdėti – iškovota pergalė, nusileista po itin atkaklios kovos lyderiams ir yra galimybė čempionatą baigti antriems.
Rungtyniaujant su Plungės LRK Mažeikiuose mūsų ekipai nepadėjo ir namų sienos – nors mažeikiškiai po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 2:0, vis dėlto pralaimėjo 4:5.
Du įvarčius pelnė Nerijus Pranckus, po vieną Saulius Bulnis ir Artūras Jokšas.
Kitose ne mažiau atkakliose rungtynėse mažeikiškiai rezultatu 5:3 palaužė Klaipėdos „Toro-2“ ekipą. Ir šiose rungtynėse du kartus pasižymėjo Nerijus Pranckus, kuris su 37 rezultatyvumo taškais yra antras čempionato rezultatyviausių žaidėjų sąraše. Po įvartį prie pergalės prisidėjo Saulius Bulnis, Žygimantas Jokšas ir Žydrūnas Balėniškis.
Paskutines reguliariojo čempionato rungtynes „Smūgis“ penktadienį žais Klaipėdoje su aštuntoje vietoje esančiu Plungės „Perkūns“.
Norint pakilti į antrąją turnyrinės lentelės vietą, „Smūgiui“ būtina pergalė.