Mažeikiškiams medikams – pirmasis išbandymas dėl galimo koronaviruso

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Sekmadienį į Mažeikių ligoninę dėl itin aukštos temperatūros kreipėsi jaunuolis, grįžęs iš Šiaurės Airijos. Ligonis buvo operatyviai nuvežtas į Klaipėdos universitetinę ligoninę.
Atlikus tyrimus, paaiškėjo, kad mažeikiškio ligą sukėlė ne koronavirusas. Šiandien jis išleistas namo.

Sekmadienį į Mažeikių ligoninės Skubios pagalbos-priėmimo skyrių kreipėsi 24-erių metų mažeikiškis. Jis sakė grįžęs iš Šiaurės Airijos ir namuose blogai pasijutęs – kūno temperatūra sukilo iki 40 laipsnių ir net daugiau.
Mažeikių ligoninės vadovas Sigitas Kaktys „Santarvei“ sakė, kad po tokios informacijos buvo nedelsiant sureaguota – mažeikiškis buvo paguldytas į izoliatorių ir imtasi visų apsaugos priemonių, nes įtarta, kad jaunuolis gali būti užsikrėtęs koronavirusu.
„Personalas aprengė pacientą specialia apsaugančia apranga, ėmėsi visų priemonių, kurios jau yra aptartos. Buvo iškviestas greitosios medicinos pagalbos automobilis, kuris ligonį nuvežė į Klaipėdos universitetinę ligoninę. Sunegalavęs žmogus ten ir buvo paguldytas, nes ten taip pat buvo sunerimta dėl galimo užkrato“, – kalbėjo S. Kaktys.
Pasak direktoriaus, mažeikiškiui buvo atlikti tyrimai, kurie parodė, kad jis serga virusine infekcija, nesusijusia su koronavirusu.
„Šiandien jaunuolis jau yra išleistas namo. Jokie apribojimai dėl judėjimo, bendravimo, kontaktų su aplinkiniais jam nėra taikomi.
Šis atvejis – kol kas vienintelis, kai į ligoninę atvykusiam pacientui buvo įtartas koronaviruso susirgimas“, – antradienio popietę „Santarvei“ sakė S. Kaktys.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

14 Atsakymų į “Mažeikiškiams medikams – pirmasis išbandymas dėl galimo koronaviruso”

 1. Anonimas parašė:

  kodėl niekas neinformuoja ,kad kovo 10d po pietų atvyko greitoji su švyturėliais ir medikai su skafandrais išvežė pacientą į Šiaulius,o Medika klinika buvo uždaryta gydytojai konsultavo pacientus telefonu ,aš pati gavau skambutį,kad vaistai išrašyti galiu eiti į vaistinę,o pas gydytoją turėjau eiti 12d,Kovo10d parvežė 30 žmonių iš Italijos to rajono kur yra židinys ir jie iš autobuso pasklido po visą miestą,ar nereikėtų pranešti ,o įmonės vadovą bausti,sakė kad dar 80 žmonių vėl išvežė į Italiją ir tai yra ne vien iš Mažeikių yra ir iš greimų rajonų,Ta įmonė sako yra VARIMONTA

 2. Mažeikiškiai parašė:

  Girdėjom ,kad iš Hotremos apie 60 darbuotojų poilsiavo Prancūzijos kalnuose, kažin kaip ten su jais?

 3. Klystate parašė:

  Tai skaitykit 15 min, Delfi, ar L. rytą,Jums dar maža informacijos!!!

 4. Reikia skelbti parašė:

  Po svenciu i Mazeikius parvyks nemazai keliautoju,kurie zinodami,kad rizikuoja,iskeliavo i pavojingas,korona viruso paveiktas salis.Reiketu skelbti,kas tie keliautojai,kad kaimynai zinotu,ko saugotis.Jeigu zmones nebeturi proto,jie turetu padengti medicinines islaidas.

 5. skaitytoja parašė:

  bet kodėl Jūs visada pateikiate pavėluotą informaciją ? Kam reikalingas toks portalas ?

 6. as parašė:

  skaitykit delfyje, kas darosi musu mieste…

 7. Dalyvis parašė:

  Buvau priimamajame po šio incidento. Ateinu , duris užrakintos, neaisku kodėl užrakintos tai nutariau nueiti aplinkui. Nueinu ten viena grindis plauna su kauke kita už langelio su kauke , sako ateikit po puse valandos , dabar dezinfekcija. Ateinu po puse valandos, nieks nieko, paklause kuom skundžiuosi, paaiškinau, liepė palaukti sako daktarė tuoj turi ateiti. Nu atsisėdau pagri dinėje priėmimo patalpoje ir laukiu. Sesutės girdžiu valgo, blevygoja kad jau korona serga. Po valandos kažkokia moteris apsirengusi civiliniais drabužiais,praeidama sako eikite atsiseskite į koridorių, čia yra išdezinfekuota. Dar porelė pencininkų atėjo , liepė ir jiems palaukti , po pusės val juos priėmė. Nu dar valanda palaukiau tam koridoriui ir pagalbos nesulaukęs išvažiavau namo. Ne dėl to kad bijojau korona susirgt bet todėl kad pagalbos taip ir nesulaukiau. Išvadas galite daryti patys , kaip Mažeikių Ligoninė super pasiruošusi… Jokios informacijos pacientams, jokių apsisaugojimų priemonių apart grindų plovimo, budinti daktarė pabėgo iš ligoninės.

 8. Laima parašė:

  Tas šundaktaris ligoninės vadovas?!!!! O Dieve….

 9. Alvyra parašė:

  Ko Jūs čia beskelbiate 2 dienų senumo duomenis. Šiandien jau sklando naujos žinios, tai rašykit. Man visa tai primena sovietinius laikus. Valdžia apsimeta, kad nieko nežino, žiniasklaida negali ar nemoka sužinoti.

 10. Alvyra parašė:

  Tikri sovietiniai laikai. Nepasako, nežino ar apsimeta, kad nežino „valdžia“. Mirsime nuo gripo, mat Koronos virusas bijo ateiti į Lietuvą. Kažkas baisaus ir tiek.

 11. Almai parašė:

  Ir mes šiandien prasikeiteme Jagmino mokyklos ziede su greitosios automobiliu. Apie 15.30val.Pralėkė su švyturėliais, vairuotojas tikrai buvo su skafandru,bet iš santarvės žinių bus geriausiu atveju po 2 savaičių ????

 12. alma parašė:

  o kodėl nesako ,kad šiandien iš Medica klinikos išveštas zmogus po pietų su greitąja ir gydytoas buvo su skafandru ,Medika uždaryta, gydytojai konsultuoja pacientus telefonu

 13. !!! parašė:

  Šiauliai kaip ir arčiau.

 14. xaxa parašė:

  Kodel po dvieju paru tik informuota Kakty :(

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto