Mažeikiškiams – nemalonumai dėl klastočių

Įtarę, kad pateikta dešimties litų kupiūra gali būti suklastota, banko darbuotojai nedelsdami pranešė policijai. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Šią savaitę dviem mūsų miesto gyventojams teko aiškintis policijai dėl galimai suklastoto automobilio identifikavimo numerio ir įtartinos kupiūros.

Pirko turguje

Antradienį į „Regitros“ Mažeikių padalinį atvyko mažeikiškis A. G. Trisdešimt ketverių metų vyriškis norėjo įregistruoti automobilį „Toyota Corolla Verso“.
„Regitros“ specialistams įtarimų sukėlė automobilio kėbulo ir variklio identifikavimo numeriai. Įtarta, kad jie gali būti suklastoti.
Vyriškis pareigūnams tvirtino automobilį pirkęs turguje. Ikiteisminio tyrimo metu paaiškės, ar iš tiesų numeriai suklastoti ir kada tai buvo padaryta: prieš įsigyjant automobilį, ar vėliau.

Netikras banknotas?

Dėl galimos klastotės nemalonumų turi ir mažeikiškė J. B. Moteriai apsilankius Mažeikiuose įsikūrusiame SEB banke, paaiškėjo, kad jos pateikta dešimties litų kupiūra gali būti suklastota. Apie tai banko darbuotojai nedelsdami pranešė policijai.
Trisdešimt septynerių metų moteris pareigūnams paaiškino, kad įtartiną kupiūrą gavo vienoje iš miesto parduotuvių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto