Mažeikiškiams – rudeniškas vokalinių ansamblių koncertas

Koncerte dalyvaus ir praėjusais metais Genovaitos Jomantienės suburtas moterų vokalinis ansamblis „Gijundra“.

Penktadienį 17 valandą į nemokamą koncertą „Rudens melodijos“ kviečia Kultūros centro ansamblių „Bočiai“ bei „Gijundra“ vadovė Genovaita Jomantienė. Tai pirmasis tokio pobūdžio koncertas, į kurį susirinks kolektyvai iš Akmenės, Laižuvos, Luokės, Pikelių, Tirkšlių, Urvikių ir, žinoma, Mažeikių.

Koncertas kamerinėje aplinkoje

Kelių Kultūros centro kolektyvų vadovė G. Jomantienė daugelį metų organizuodavo pavasarinę  kapelijų šventę „Išbudinkim žemę iš miego“. Šiemet dėl sveikatos problemų vadovė tokio koncerto nesurengė, tad sakė norinti lyg ir išpirkti savo kaltę prieš mažeikiškius ir surengti kiek kitokią, bet taip pat smagią šventę, į kurią sukvietė vokalinius ansamblius. Koncertas vyks Kultūros centro mažojoje salėje.
„Ta salė mums bus kaip tik: noriu gražaus, rudeniško pasidainavimo jaukioje kamerinėje aplinkoje. Tikiuosi, kad šis koncertas mažeikiškiams patiks ir rudenišką vakarą jie pareis į namus puikiai nusiteikę“, – samprotavo šventės organizatorė.

Scenoje – dešimt kolektyvų

G. Jomantienės žiniomis, tokie vokalinių ansamblių koncertai vyksta kituose miestuose, tad kodėl nepabandžius ir Mažeikiuose.
„Kai kurie kolektyvai nelabai turi kur pasirodyti, tad kodėl jiems neparodžius savęs mažeikiškiams? Tikiuosi, pirmasis blynas nebus prisvilęs, o tada bus galima pagalvoti apie tokias vokalinių ansamblių šventes ir ateityje“, – kalbėjo vadovė.
Iš Mažeikių koncerte dalyvaus Kultūros centro vokalinių ansamblių „Bočiai“  ir „Gijundra“ dainininkai, Bendruomenės centro kolektyvas „Indra“, Trečiojo amžiaus universiteto ansamblis „Žara“, linksmybės įneš vienintelė instrumentinė grupė „Po stogu“ iš Urvikių, vokaliniai ansambliai „Sodžius“ iš Pikelių, „Retro“ iš Tirkšlių, „Rasa“  iš Akmenės, Laižuvos kultūros centro duetas bei Luokės kultūros centro vokalinis kvartetas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto