Mažeikiškio garaže – svaigalų „gamyklėlė“

VSAT nuotrauka

Pasieniečių sulaikyto mažeikiškio, gabenusio, kaip įtarta, naminę degtinę, garaže rasta alkoholinių gėrimų gamybos ir maišymo įranga bei indų su svaigalais.


Radinys skalbyklėje

Penktadienį VSAT Pakrančių apsaugos rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus ir Specialiosios paskirties užkardos pasieniečiai Mažeikių rajone, ties Spurganų kaimu, sustabdė automobilį „Citroen Evasion“. Automobilį vairavo 46-erių metų Mažeikių gyventojas.

VSAT nuotrauka

Pasieniečiai, apžiūrėję automobilį, salone buvusioje automatinėje skalbyklėje rado paslėptas keturias plastikines talpyklas su bespalviu skysčiu. Dar vienas indas buvo mašinos salone.
Iš viso pasieniečiai aptiko 90 litrų skysčio, kuris skleidė specifinį naminės degtinės kvapą.


Mažeikiuose atlikta krata

Tęsdami tyrimą pasieniečių kriminalistai Mažeikiuose, viename iš garažų kooperatyvų, atliko kratą. Garaže, kuriuo naudojosi sulaikytasis mažeikiškis, VSAT pareigūnai rado įvairių plastikinių talpyklų su alkoholio mišiniais bei įrangą ir priemones jiems gaminti.

VSAT nuotrauka

Dėl neteisėto namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų laikymo ir gabenimo Pakrančių apsaugos rinktinės pasieniečiai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Sulaikytasis po apklausos paleistas.
Kaip praneša VSAT Pakrančių apsaugos rinktinės atstovai, automobilis „Citroen Evasion“, alkoholis ir įranga saugomi Pakrančių apsaugos rinktinės Zoknių užkardoje.
Alkoholio sudėtį nustatys ekspertai.

One Reply to “Mažeikiškio garaže – svaigalų „gamyklėlė“”

  1. MATAS parašė:

    pardave draugas kur menta svogeri turi ir zmuona invalidecn

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto