Mažeikiškio kelionę nutraukė pasieniečiai

Nusižengęs įstatymams asmuo negali būti tikras, kad pavyks pasislėpti užsienyje. Tuo įsitikino vienas mažeikiškis, praėjusią savaitę išsiruošęs į Angliją, bet nuo pasienio grąžintas mūsų rajono policijos komisariato pareigūnams.
Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai Kalvarijos savivaldybėje dokumentams patikrinti sustabdė mikroautobusą „VW Crafter“, kuris važiavo Lenkijos link. Juo į Jungtinę Karalystę vyko grupė žmonių.
Kaip informavo pasieniečiai, vairuotojo pateikti mašinos ir asmens dokumentai buvo tvarkingi, tvarkingi buvo ir daugelio keleivių dokumentai. Tačiau vienam iš jų kelionė į Angliją nutrūko: patikros metu nustatyta, kad 23-ejų metų Mažeikių rajono gyventojo dar nuo rugpjūčio ieško policijos pareigūnai. Susisiekus su jais, vyrukui neleista vykti per sieną, jis perduotas Kalvarijos policijos pareigūnams, po to parvežtas į Mažeikius.
Mažeikiškiai kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai informuoja, kad šiais metais paskelbta 46 mūsų rajono gyventojų, įtariamų nusikaltimais, nuteistų ir besislapstančių nuo laisvės atlikimo bausmės arba neatvykstančių į teismą, paieška. Dar nemažo būrio rajono gyventojų dėl administracinių nusižengimų ieško prevencijos poskyrio pareigūnai.
Šiais metais pasieniečiai iš viso sulaikė 569 asmenis, kurių dėl įvairių nusikaltimų ir pažeidimų ieškojo Lietuvos ir užsienio teisėsaugininkai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto