Mažeikiškio laiškas Mažeikių merui

V. Vaupšas ironizuoja: taip atrodo Lietuvos šiaurės vartai, buvusios elektrotechnikos gamyklos pastatas vaiduoklis pasitinka mūsų šalies svečius. Nuotrauka iš asmeninio albumo

Redakcija gavo mažeikiškio Vytauto Vaupšo laišką ir nuotrauką. Autorius rašo, kad nori pateikti klausimą Savivaldybės merui.
Tą klausimą jis pateikia jau nebe pirmą kartą ir ne pirmus metus.
Veiksmo, kuris išspręstų problemą, miesto gyventojas teigia nesulaukiantis.

PIRMASIS PAKLAUSIMAS
Vytautas Vaupšas <vytas3v@gmail.com>
2010 m. liepa 28 d. 21:44

Laba diena, Mere,
Visai neseniai skaitėme spaudoje apie nelaimę, ištikusią čekų turistus. Tikriausiai Jums žinomi tie pastatai vaiduokliai, kurių nuotraukas Jums dabar siunčiu. Dažnai ne tik man, bet daugeliui gyventojų kyla klausimas: „Ar toli iki nelaimės, o gal net tragedijos?“
Klausimas nebylus, bet atsakymo norisi viešo ir garsaus.
Pagarbiai, Vytautas

MERO ATSAKYMAS:
Vilhelmas Dziugelis <meras@mazeikiai.lt>
2010 m. liepa 30 d. 13:40
Kam: Vytautas Vaupšas <vytas3v@gmail.com>

Gerb. Vytautai,
Man labai malonu, kad yra žmonių, kuriems ne vis vien, kas vyksta mūsų mieste ir rajone.
Atsakydamas į Jūsų laišką informuoju, kad jau numatyta ateinančios savaitės pradžioje sukviesti pasitarimą, kuriame dar kartą bus kalbama apie tai, kas padaryta ir ką dar galima padaryti, sprendžiant apleistų pastatų klausimą. Į pasitarimą bus pakviesti ir žiniasklaidos atstovai, tad visa informacija bus paviešinta.
Pagarbiai
Savivaldybės meras  Vilhelmas Džiugelis

ANTRĄ KARTĄ
šis klausimas buvo užduotas JUMS 2011 m birželio 17 dieną per iš Mažeikių transliuotą Lietuvos radijo tiesioginio eterio laidą.

TAD, GERBIAMAS MERE,
kaip matote, mano pateiktas klausimas jau buvo gavęs ir atsakymą. Deja, esminis pažadas neįvykdytas – pokyčių nesulaukėme.
Praėjo dveji metai. Todėl šiandien vėl pridedu  iliustraciją (nuotrauka daryta 2012-04-18) ir primenu: Mažeikiai laukia Jūsų atsakymo ir Jūsų veiksmų.
Tuo labiau, kad jau prasideda akcija „Darom“.

14 Atsakymų į “Mažeikiškio laiškas Mažeikių merui”

 1. Stanislovas parašė:

  Kaip bus su ETG pastautu nežinau, bet kad Laisvės gatvėje, betono gabalas užkris kam nors ant galvos, tai galiu jau garantuoti ir be abėjo liks kaltas tas kuris atsisdurs toje vietoje. Gatvė rekonstruojama, namai gražėja, o ta bomba taip ir tiksi ( prie Avitelos skverelio), laukia savo aukos.

 2. sekundėlę parašė:

  draugas Oglosite..
  Kai nėra lėšų, tai NĖRA LĖŠŲ. Kas dar neaišku?? Ar verta išvis skelbti ką nors, kai nėra lėšų. O be to nėra lėšų paskelbti ką nors apskritai. Nėra lėšų net į darbą nuvykti, tai apie ką mes čia.

 3. oglosite ves spisok pozaluista parašė:

  kto tam u nas vladelec etogo imuscestvo? narod dolzen znat.

 4. sekundėlę parašė:

  panašu į tą situaciją, kai NĖRA LĖŠŲ

 5. Randas parašė:

  Nesuprantu ar tos nuotraukos autorius yra nukvakęs ar santarvės laikraščio valdovai nebeturi šou temų? Kodėl nėra pasakyta kas pastato savininkas?

 6. Rimantas parašė:

  Gerbiamieji.
  Visos mūsų miesto problemos tiems vadžios atstovams yra gerai žinomos, tačiau jiems į visą tai yra nusispjauti(atsiprašau, kad nesusilaikiau). Jie labiausiai rūpinasi savo reikalais, ausitvarkyti savo bei savo artimųjų aplinkas ir t.t.
  Reikia visiems aktyviai ir atsakingai pasižiūrėti ką renkame į valdžią.

 7. Komentatorius parašė:

  Kažkada buvo „Mere, ar tai puošia mūsų miestą?“
  Gal pabandom dar kartą?

 8. Pasiūlymas parašė:

  Pastatykite tiltą į naftą Leckavoje (beje, kiek girdėjau, tilto projektas padarytas buvo dar tarybiniais metais ir parvežtas kažkur į naftą), o iš tų griuvenų – prekybos centrą. Tada bus ir srautas ir apyvarta; jei ta idėja būtų priimta kaip idėja fix, galėtumėte man ir prizą paskirti – didelį plačiaekranį TV.

 9. juokingas parašė:

  komentatorius-nesupratau-. Koks nešmanėlis gali šitaip komentuoti. Kam iš vis reikalinga rajono valdžia, jeigu negali savininko priversti nugriauti šią griuveną.Tam yra įspėjimai, po to teismai….ir griuvena gali boti pašalinta biudžeto lėšomis, o po išsireikalauta samatinė darbų vertė iš pastato savininko. Pas mus geriau nieko nedaryti ir laukti nelaimės….

 10. nesupratau parašė:

  ką norima pasakyti tuo laišku? Kad Tenys neatsakė paklausėjui? Bet radijo galėjo negirdėti? O Džiugelis juk atsakė. O kad pastatas toks stovi, prie ko valdžia. Juk ten privati nuosavybė. Pabandyk ją paliesti. Tokių pastatų ne vienas – jų savininkai niekaip nereaguoja į raginimus susitvarkyti. Ir nieko naujo laiško autorius nepasakė. Šimtą kartų apie tai ir Santarvė rašė.

 11. Vytautas parašė:

  O aš siūlyčiau šito statinio nebeliesti ir palikti kaip relikviją ateinančioms kartoms. Kad ši pabaisa nebūtų beprasmė, reikėtų pakabinti iškabą: MONUMENTAS MAŽEIKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS VADOVŲ BEJĖGIŠKUMUI IR NEŪKIŠKUMUI ĮPRASMINTI.
  Kiek metų tas vaiduoklis stovi, tad dar reikėtų surašyti tų bejėgių pavardes. Paminklas labai dėkingoje vietoje: net latviai galėtų mūsų vadų nemokėjimu tvarkytis pasidžiaugti.
  P.S. Užrašas turėtų būti keliomis kalbomis ir latvių, žinoma.

 12. Antanas parašė:

  Kas sio vaiduoklio savininkas?

 13. Vardas (privalomas) parašė:

  Kol dar buvo neisdraskytas galejo leisti nuomuotis verslininkam uz simboline kaina,o kas dabar?vienos kolonos belike,tokio stambaus investuotojo kazin ar sulauksime ,kai didzioji dalis stambiuju i Kinija ar baltarusija issikelia,tai arba tvora aptverti iki geresniu laiku arba demontuoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto