Mažeikiškis buvo nugalėtas tik finale

Antros vietos laimėtojas Irmantas Daukontas (dešinėje) su treneriu Raimondu Jackevičiumi po apdovanojimų. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Mažeikiškis stalo tenisininkas Irmantas Daukontas rudens sezoną pradėjo pelnydamas skambų titulą – šeštadienį Šalčininkuose surengtose pajėgiausių Lietuvos jaunių (gimusių 2003 metais ir jaunesnių) „TOP 12“ varžybose iškovojo sidabro apdovanojimą.

Dvylika stipriausiųjų šios amžiaus grupės sportininkų buvo suskirstyti į keturis pogrupius, kuriuose du pirmąsias vietas užėmę žaidėjai toliau tęsė kovą dėl apdovanojimų.
Mažeikiškis pergalingai nužygiavo iki finalo, kur dėl turnyro nugalėtojo titulo susikovė su kauniečiu Roku Kisieliumi. Finalinėje kovoje pergalę rezultatu 4:0 šventė Kauno atstovas.
„Irmanto pasiekimas nenustebino – jis yra tvirtas šalies jaunių rinktinės kandidatas ir savo laimėjimu dar kartą įrodė, kad yra vertas atstovauti rinktinei. Patekimas tarp prizininkų lėmė, kad kartu su dar dviem sportininkais jis be jokių atrankinių varžybų pateko į kitų metų sausio mėnesį vyksiančias Lietuvos jaunimo (iki 21-erių metų) asmenines pirmenybes. Šiemet jose Irmantas buvo trečias“, – „Santarvei“ sakė treneris Raimondas Jackevičius.
Be I. Daukonto, pirmenybėse rungėsi ir kita mūsų miesto atstovė – dvejais metais už jį jaunesnė Simona Rimkevičiūtė. Ji liko vienuolikta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto