Mažeikiškis didmeistris – tarp stipriausių šaškininkų

Didmeistris Borisas Družininas su Estijoje pelnytais apdovanojimais. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikiškis Borisas Družininas tarptautiniame šaškių turnyre Estijoje iškovojo du apdovanojimus ir buvo pakviestas į pasaulio veteranų šaškių čempionatą.

Devintą kartą Estijoje vyko tarptautinis rusiškų šaškių turnyras „Jegeva 2018“, kuris šiais metais buvo įtrauktas į Pasaulio šaškių taurės varžybas kaip ketvirtasis etapas. Į turnyrą, kurį prieš dešimt metų laimėjo mažeikiškis didmeistris Borisas Družininas, susirinko 41 sportininkas iš 8 šalių.
Lietuvai šiemet atstovavo tarptautiniai didmeistriai iš Vilniaus ir Šiaulių, šalies garbę taip pat gynė 79-erių metų mažeikiškis didmeistris B. Družininas, praėjusių metų trečiojo Pasaulio taurės etapo nugalėtojas veteranų grupėje.
Mūsų rajono atstovui turnyras buvo sėkmingas: greitųjų šaškių turnyre jis iškovojo pirmos vietos apdovanojimą veteranų grupėje, bronzą pelnė klasikinių šaškių turnyre (nusileido tik Vokietijos ir Estijos atstovams).
Šiame turnyre jau aštuntą kartą dalyvavęs B. Družininas buvo apdovanotas dar ir specialiu prizu – kaip vyriausias varžybų dalyvis.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.