Mažeikiškis galiūnas startuos už Atlanto

Antano Abručio turnyrų maršrutai driekiasi nuo Rusijos iki JAV. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pastarosiomis dienomis mažeikiškis galiūnas Antanas Abrutis „sėdi ant lagaminų“ – dalyvavo dviejuose turnyruose Rusijoje, o dabar išskrido į Jungtines Amerikos Valstijas.
Tik savaitės pradžioje mažeikiškis grįžo iš galiūnų turnyro Saratove, kur kartu su Vidu Blekaičiu atstovavo mūsų šaliai. Abu garsūs mūsų šalies galiūnai pasirodė garbingai – Vidas užėmė antrąją vietą, Antanas tarp šešiolikos dalyvių iš Rusijos ir Estijos finišavo ketvirtas.
„Turnyras buvo neįprastas, sakyčiau, keistas. Po dviejų pirmųjų rungčių iš tolesnės kovos pasitraukia keturi blogiausius rezultatus parodę atletai, po trijų – dar keturi, lieka aštuntukas, po keturių atkrinta dar keturi dalyviai, o po penkių rungčių lieka tik ketvertukas, kuris varžosi paskutinėje, šeštojoje, sumo rungtyje, kurioje galiūnas turi varžovą išstumti iš rato“, – apie neįprastą turnyro pobūdį pasakojo mažeikiškis.
Antanui iš pradžių sekėsi puikiai: po dviejų rungčių jis buvo pirmoje vietoje. Tačiau trečioji rungtis buvo estafetė, kuri mažeikiškiui visada sunkiai sekasi, ir jis liko priešpaskutinis.
„Po šios rungties praradau daug taškų, pagrindiniai varžovai pabėgo tolyn ir kitose rungtyse man bepavyko tik pasivyti prizininkų trejetą“, – prisiminė varžybas A. Abrutis.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Mažeikiškis galiūnas startuos už Atlanto”

  1. apas parašė:

    Argi sunku ir gaila kad ir po savaitės ar mėnesio papildyti čia kas buvo plačiau parašyta laikraštyje?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto