Mažeikiškis galiūnas triumfavo Amerikoje

Jungtinėse Amerikos Valstijose į viršų buvo keliama nugalėtojo Antano Abručio ranka. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Po pergalės Jungtinėse Amerikos Valstijose – išvyka į Rusiją. Tokie žinomo Mažeikių galiūno Antano Abručio pastarųjų dienų maršrutai.

Nušlavė visus varžovus

Tradiciniame JAV vykusiame „Arnoldo sporto festivalyje“, kurio globėjas yra pats Arnoldas Švarcnegeris, šiemet pirmą kartą vyko ir lazdos traukimo, vadinamojo mas-wreslingo, turnyras, kuriame sportininkai varžėsi keturiose kategorijose. Tarp Kolambuso mieste vykusių varžybų sportininkų buvo ir mažeikiškis Antanas Abrutis.
Mūsų miesto atstovas rungėsi per 105 kilogramų svorio kategorijoje ir pasirodė puikiai – iškovojo nugalėtojo titulą, už jo liko trys amerikiečiai.
„Iš viso mūsų kategorijoje varžėsi dešimt sportininkų, burtai man vėl buvo nepalankūs. Jau pirmoje kovoje susitikau su pasaulio vicečempionu amerikiečiu, jį įveikiau rezultatu 2:0, po to buvo kova su estu, kuris pasaulio pirmenybėse Jakutijoje iškovojo bronzos medalį. Pavyko nugalėti ir jį. Paskutinėje finalo dvikovoje įveikiau JAV sportininką Bradą Ardrey“, – savo pasirodymo eigą apžvelgė Antanas.

Vyks į galiūnų turnyrą

Arnoldo sporto festivalyje, pasak mažeikiškio, vyksta gausybė sporto varžybų – pradedant kultūrizmu, galiūnų sportu (čia varžėsi stipriausias Lietuvos galiūnas Žydrūnas Savickas, kuris iškovojo antrąją vietą) ir baigiant pirmą kartą vykusiu lazdos traukimu . Per parą šiame JAV pripažintame viename prestižiškiausių sporto renginių apsilanko apie du šimtai tūkstančių žmonių.
„Ką po tokio pasirodymo galiu pasakyti? Gerai tam pasirengiau, traumų išvengiau ir štai rezultatas, kuris nustebino ne vieną“, – nedaugžodžiavo Antanas.
Namuose sportininkas ilgai neužsibus – jau ketvirtadienį išskrenda į Rusiją, kur šeštadienį dalyvaus tarptautiniame galiūnų turnyre.

3 Atsakymai į “Mažeikiškis galiūnas triumfavo Amerikoje”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    Kets Untuons irgi pavare pelns past dezels proklamaciju,mon laikrascia nebetelp.Brongos yr mera puosts.Iskor teik pinigu yr gaves?

  2. apas parašė:

    Tai kokiose rūngtyse nugalėjo,ar lazdas tampė,ar akmenis ritinėjo,ar nosis šluostė,ar dar ką nors?

  3. gers parašė:

    Vuot Ontuons pavare, nušluoste nuosis amerikuonams tėkras žemaitis !

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto