Mažeikiškis gąsdino daugiabučio gyventojus

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Antradienį pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl praėjusį sekmadienį viename iš Taikos gatvės daugiabučių įvykusio incidento, kurį laiku sustabdė akyli gyventojai.

Ginklas paimtas

Šios gatvės penktojo namo gyventojai pastebėjo, kad po laiptinę vaikšto vyriškis, matyt, neblaivus, ir nešiojasi kažkokį daiktą, atrodo, ginklą. Atvykus policijos pareigūnams, gyventojų įtarimai pasitvirtino – 26-erių metų mažeikiškis po daugiabutį vaikščiojo su medžiokliniu šautuvu. Ginklas buvo paimtas, neblaivus vaikinas nuvežtas į policijos komisariatą ir apklaustas.

Keistas radinys

Pareigūnams sulaikytasis tvirtino daiktą, panašų į šaunamąjį ginklą, radęs ir nešęs atiduoti, bet kam atiduoti, kur atiduoti, paaiškinti negalėjo. Koks tai ginklas ir ar jis yra veikiantis, nustatys ekspertai, kuriems šis ginklas perduotas.
Ekspertų išvados lems, kokie kaltinimai bus pateikti jaunam mažeikiškiui, o kol kas Mažeikių policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais, už tai gresia areštas arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Rekomenduojami video