Mažeikiškis iš lietuvių pasirodė geriausiai

Nugalėtojų taurė Arūnui Čipliui atiteko po porinių varžybų. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Mažeikiškis šalies smiginio rinktinės narys tarptautiniame smiginio turnyre, kuriame varžėsi vienuolikos šalių atstovai, pelnė nugalėtojų taurę.


Medalis – porinėje rungtyje

Rygoje vyko kasmetinės pasaulio reitingo varžybos „Latvia open 2013“, kur dalyvavo 110 vyrų ir 44 moterys iš Latvijos, Lietuvos, Baltarusijos, Estijos, Suomijos, Norvegijos, Švedijos, Olandijos, Anglijos, Škotijos ir Airijos. Mažeikių klubui varžybose atstovavo trys žaidėjai. 
Du iš jų krito antrame rate – Donatas Zaikauskas pralaimėjo būsimam čempionui škotui P. Coulhlinui, o Jurijus Stekolnikovas nusileido Suomijos atstovui ir abu iškovojo 33 vietą. Arūnui Čipliui sekėsi truputį geriau, tačiau ketvirtfinalyje jis taip pat turėjo pripažinti jau minėto Škotijos atstovo pranašumą ir liko penktoje vietoje. Tai buvo aukščiausia šiemet lietuvių vyrų iškovota vieta šiame turnyre.
Antrąją dieną vykusiose vyrų porinėse varžybose A. Čiplys poroje su kauniečiu Darium Labanausku tapo rungties čempionais, nugalėdami labai stiprius varžovus ir nudžiugindami žiūrovus puikiu žaidimu.


Liko dvejos reitingo varžybos  

„Tikrai Škotijos atstovas nebuvo visa galva geresnis už mane, jis ir pasaulio reitinge užima žemesnę vietą, tačiau tai sportas – jis sužaidė labai gerai, man pritrūko sėkmės. Lietuviams pasirodyti geriau, mano manymu, sutrukdė tai, kad turnyro lygis buvo gana aukštas, susirinko aukšto meistriškumo sportininkai“, – samprotavo A. Čiplys. 
Artimiausiu metu Mažeikių DARTS klubo žaidėjų laukia išvyka į Kauną, kur dvi dienas vyks Lietuvos ir Baltijos reitingo varžybos. Paskutinės šiais metais varžybos, kuriose dalyvaus mažeikiškiai sportininkai, vyks gruodį, kai bus kovojama dėl Lietuvos čempionų vardų.
Šiuo metu A. Čiplys šalies stipriausių smiginio meistrų reitinge užima antrąją vietą. Per likusias  varžybas mažeikiškis tikisi aplenkti kol kas jį pranokstantį D. Labanauską.

One Reply to “Mažeikiškis iš lietuvių pasirodė geriausiai”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    SVEIKINIMAI !!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto