Mažeikiškis maratoną bėgo ir Londono gatvėmis

Nuotr. iš asmeninio archyvo

Mažeikiškis bėgikas Gintaras Meištininkas pasinaudojo loterijos suteikta proga ir sudalyvavo viename iš prestižiškiausių pasaulyje bėgimų – Londono maratone.
Iš viso maratone dalyvavo per 40 tūkstančių bėgimo entuziastų, iš jų loterijos būdu atrinkti šeši tūkstančiai.

Patekti tarp daugiau nei 40 tūkst. Londono maratono dalyvių yra itin sudėtinga. Pirmoje eilėje vardinius kvietimus gauna geriausieji pasaulio bėgikai, po to pagal rezultatus apie 6000 vietų atitenka Anglijos bėgikams.
„Trečiąją ir didžiąją dalį maratono dalyvių sudaro aukotojai, kurie paaukoja pinigus labdaros organizacijoms, ir tai suteikia jiems teisę bėgti šį maratoną. Ketvirtas būdas dalyvauti maratone yra per kelionių agentūras, tačiau tai taip pat kainuoja nemažus pinigus ir tokią veiklą vykdančių agentūrų mūsų šalyje nėra. Mums belieka penktas būdas – loterija, kuri rengiama atskirai anglams ir atskirai likusioms Europos šalims“, – pasakojo bėgikas.
Per penkias dienas po praėjusio maratono privalai internetu užpildyti paraišką ir apie pusmetį laukti atsakymo. Pasak G. Meištininko, loterijoje dalyvavo apie 420 tūkst. žmonių, kiek buvo loterijos nugalėtojų, neskelbiama, bet apie šešis tūkstančius. Įdomiausia yra tai, kad kai kurie žmonės šioje loterijoje dalyvauja jau 15 ar 20 metų ir nelaimi, o mažeikiškis išbandė laimę pirmą kartą ir elektroniniame pašte sulaukė pranešimo, kad laimėjo galimybę startuoti maratone. Pagal taisykles, jeigu tomis dienomis negali dalyvauti maratone, tą teisę perduoti kitam yra draudžiama, gali tik teisę bėgti nusikelti į kitus metus.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

2 Atsakymai į “Mažeikiškis maratoną bėgo ir Londono gatvėmis”

  1. Jorė parašė:

    Šaunuolis!!! Geras bėgikas ir nuostabus žmogus!!! Eisim pirkti „Santarvę“.

  2. virgis parašė:

    mažeikietis vilnietia y vilniškiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto