Mažeikiškis narkotikų platintojas įkliuvo Klaipėdoje

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Mažeikiškiui, jau ne kartą pakliuvusiam į policijos akiratį, už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis dideliais kiekiais gresia laisvės atėmimas nuo 8 iki 10 metų.
Įtariama, kad uostamiestyje sulaikytas mūsų miesto gyventojas narkotikus platino Klaipėdoje ir Palangoje.

22-ejų metų vaikinas buvo sulaikytas po to, kai Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai uostamiestyje mažeikiškio išsinuomotame bute aptiko daugiau nei 900 tablečių su, kaip įtariama, dideliu psichotropinės medžiagos kiekiu.
Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informuoja, kad sulaikytasis jau yra teistas už sveikatos sutrikdymą ir neteisėtą disponavimą kito asmens dokumentu.
Ir tai dar ne visi mažeikiškio susidūrimai su teisėtvarka: Šiaulių apygardos teisme nagrinėjamoje baudžiamojoje byloje jam jau pareikšti kaltinimai dėl svetimo turto sunaikinimo bei narkotikų platinimo, taip pat – ir nepilnamečiams.
Baudžiamojo proceso metu kaltinamasis buvo suimtas, tačiau praėjusią vasarą jam paskirtos švelnesnės kardomosios priemonės – 8 tūkst. eurų užstatas ir rašytinis pasižadėjimas neišvykti.
„Uostamiesčio teisėsaugininkų atliekamame ikiteisminiame tyrime sulaikytajam pareikštas įtarimas dėl naujo sunkaus nusikaltimo padarymo, paskirta kardomoji priemonė – suėmimas, todėl kitoje baudžiamojoje byloje jo sumokėtas užstatas galimai pereis valstybei. Pareigūnai taip pat turi duomenų dėl suimtojo galimo prisidėjimo prie kito šių metų sausį įvykdyto nusikaltimo: įtariama, kad jis per kitą asmenį pasikėsino perduoti dopingo medžiagas uostamiesčio policijos areštinėje laikytam, neteisėtu disponavimu narkotinėmis medžiagomis labai dideliais kiekiais organizuotoje grupėje kaltinamam bendrininkui“, – informavo uostamiesčio policijos pareigūnai.
Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto