Mažeikiškis pasigedo ir nuomininko, ir daiktų

Atvykęs buto šeimininkas savo nuostabai aptiko, kad ne tik nuomininkų nebėra nė pėdsakų, bet ir užrakintas buvęs kambarys – apšvarintas. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pirmadienį rajono Policijos komisariatą pasiekė keturių apvogtų mažeikiškių pareiškimai. Vieną iš jų apvogė… buto nuomininkas.

Nei nuomos, nei daiktų

Mažeikiškiams dažniau tenka susidurti su „nematomais“ ilgapirščiais, tačiau pasitaiko ir tokių vagišių, kurie nebijo būti atpažinti.
Štai 78-erių metų Gamyklos gatvės gyventojas prieš kurį laiką išnuomojo savo butą V. Burbos gatvėje. Kaip ir daugelis daro, vienas kambarys buvo užrakintas, jame šeimininkas laikė savo daiktus ir nuomininkams juo naudotis neleido.
Po kurio laiko nuomininkai nustojo mokėti už nuomą, todėl šeimininkas atvyko į nuomojamą butą pasiteirauti, kas atsitiko. Savo nuostabai mažeikiškis aptiko, kad ne tik nuomininkų nebėra nė pėdsakų, bet ir užrakintas buvęs kambarys – apšvarintas. Iš jo dingo radijo magnetola, radijo imtuvas, gręžimo komplektas „Bosch“, elektrinė bulvių tarka, rankšluosčių ir kitų daiktų. Pareigūnai šiuo metu ieško asmenų, kurie nuomojo šį butą.
Pirmadienio popietę pastebėta, kad neaiškiomis aplinkybėmis buvo apvogtas butas M. Daukšos gatvėje. Iš patalpos dingo nešiojamasis kompiuteris „Samsung“, skaitmeninis fotoaparatas „Fuji“ bei USB jungtis. Savininkui padaryta žalos už daugiau kaip pusantro tūkstančio litų.

Į automobilius – pro išdaužtus stiklus

Dviejų vagysčių braižas kriminalinės policijos pareigūnams sukėlė įtarimų, kad naktį iš sekmadienio į pirmadienį mieste veikė viena vagišių grupelė.
Septintą valandą ryto Laisvės gatvės gyventojas aptiko apiplėštą savo automobilį „Renault 19“. Išdaužę galinių durelių stiklą, vagys įsibrovė į automobilį ir pagrobė magnetolą. Automobilis stovėjo nesaugomoje aikštelėje, signalizacijos jame nebuvo įrengta.
Po valandos pareigūnai jau buvo kviečiami į Tyliosios gatvės rajoną: čia buvo apvogtas automobilis „Hyundai Lantra“. Į transporto priemonę ilgapirščiai pateko tokiu pat būdu, pagrobta automobilio magnetola, mobiliojo ryšio telefono kroviklis bei akumuliatorius. Mašinos signalizacija nebuvo įjungta.
Panašaus pobūdžio nusikaltimų Mažeikiuose jau buvo registruota rudenį, tada kriminalistai sulaikė kelis jaunuolius, kurie tuo vertėsi. Šiuo metu vienas iš jų jau yra laisvėje.
Pareigūnai ragina savininkus, jeigu automobiliai laikomi nesaugomose aikštelėse, įrengti bent pačią pigiausią garsinę signalizaciją, kuri neretai atbaido smulkius vagišius.

2 Atsakymai į “Mažeikiškis pasigedo ir nuomininko, ir daiktų”

  1. Julius parašė:

    o kartais cia ne seima su dviem mazameciais vaikais?

  2. auksinis kardas parašė:

    Parasykit nuomininku pavardes ir foto idekit ,kad ateityje kitu zmoniu nemulkintu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto