Mažeikiškis poetas pakvietė paragauti… eilėraščio

Poezija žmogui gali teikti įvairių malonumų, – deklaravo Virginijus Sungaila. Autorės nuotraukos

Trečiadienio vakarą „Menų stotyje“ rinkosi mažeikiškiai, pakviesti į šiek tiek neįprastą poezijos vakarą. Eilėraščių autorius paprašė atsinešti stalo įrankių. Jis neorganizavo banketo, nerengė užstalės – tiesiog išvirė vieną savo kūrinių.

Buvusiame Mažeikių geležinkelio stoties laukiamajame šįkart galėjai pajusti ne tik žodžio galią, bet ir jo kvapą bei skonį.
Eksperimentus mėgstantis mažeikiškis Virginijus Sungaila poezijos gerbėjus pakvietė, norėdamas ne tik pristatyti savuosius bei mėgstamų autorių eilėraščius, bet ir suteikti galimybę vieną tokį eilėraštį… suvalgyti. Tiesa, iš pradžių – išgirsti, pamatyti, užuosti, kiek vėliau – paragauti, o po to – paprašyti dar ir dar.
Šio poezijos vakaro aprašymą galima būtų padalyti perpus: į tradicinį etapą ir itin kūrybišką, taikomąjį.
Rimtojoje dalyje mažeikiškis grįžo prie pirmosios, beveik prieš du dešimtmečius išleistos eilėraščių knygos „Rudenio kosulys“ ir pernai pasirodžiusio „Paslapties piligrimo“, kalbėjo apie savo mėgstamus poetus, skaitė jų eilėraščius.
Antroji dalis buvo skirta tik vienam eilėraščiui. Tam, kuris buvo numatytas suvalgyti…

Plačiau skaitykite laikraštyje.

12 Atsakymų į “Mažeikiškis poetas pakvietė paragauti… eilėraščio”

 1. Literatūros kritikas parašė:

  Tokią „poeziją“ suvalgyti reikia , kad galų gale taptų tuom, kuom iš tikrųjų yra.

 2. Virgeliui nuo taško............ parašė:

  Kam man tau prisistatinėti ir apie ką tu nori kalbėtis? Aš tik paklausiau, nes kažko nutilo tas, mano akiai, išpūstas muilo burbulas… Draugų ieškai ar kitos priežastys?

 3. Virginija parašė:

  Poniai, susirūpinusiai Mažeikių miesto veidu. „Menkina Mažeikių miesto veidą“ susireikšminusios ponios, „solidūs“ vagiantys ponai, neperžengiantys į aukštesnį lygmenį chamai ir už anoniminių komentarų besislepiantys „drąsuoliai“. O nuolatinis jautrumas ir nepakantumas neteisybei šiais laikais mūsų visuomenėje yra tapęs daug jėgų reikalaujančiu Darbu! Ir dar ne kiekvienas pajėgtų tokį darbą dirbti. Tai tiek …

 4. Zemaite parašė:

  Komentatoriui.
  Galetumet ir jus.Talenta turit,sugebejima,gebejima rasyti,netgi kompiuteriu – irgi,taigi kodel alkana Lietuva nemaitinat savo kuryba?

 5. "Poetas" parašė:

  Gal mano nuomonė nebus populiari, bet šis ponas menkina Mažeikių miesto veidą. 100% rėkimo ir puolimo, 0% realių darbų. Tai tiek…

 6. Komentatorius parašė:

  Aš irgi moku kurti. Kadangi čia labai primityvi komentacimo sistema, tai gausis ne eilutėmis: Žolė už lango irgi auga/ Auga prie lango vaikas/ Jis nežino kas yra žolė/ Dar nežino. Kodėl niekas nepasako/ Kaip gera būti / O gal nebūti/ Gi vaikas neis į degalinę. Tai gal ir aš galėčiau kada surengti kokį kotletukų sūrio pataluose pavalgymą parke ir padeklamuoti?

 7. Domante parašė:

  Aciu uz gera laika,aciu Menu stociai uz nuostabius renginius

 8. Rasa parašė:

  Saunuolis,,,taip ir toliau visame

 9. virginijus parašė:

  tai gal pasirašyk kas esi, o nesislėpk po taškais, o tada ir pasikalbėsime… Aš savo žodį tęsiu ir tyrimas atliekamas…

 10. ....... parašė:

  Labai laukiam išvadų, neišpasakytai :))) Džiaugiuosi, kad gražėja apleistos Mažeikių vietos

 11. Ei, daugtaški, parašė:

  tavo ironija ne laiku ir nevietoje, o be to ir kvailoka. Lukterk. Kalbės prokurorai. O kol kas gali eit pasidžiaugt ta degaline – stovi jau visą mėnesį graži ir tuščia.

 12. ......... parašė:

  Ko Sungaila dėl degalinės nutilo? :)))))))))) Ar jau atsakė kažką brangiai apmokami advokatai ir konsultantai?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto