Mažeikiškis pralaimėjo etapo finale

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Sekmadienį į Mažeikiuose vykusį Lietuvos stalo teniso federacijos taurės trečiąjį etapą susirinko daugiau kaip 50 dalyvių. Į etapo nugalėtojo vardą pretendavo mažeikiškis.

Finalinėje dvikovoje dėl nugalėtojo vardo susitiko mažeikiškis Arnoldas Domeika ir jonavietis Rimas Lesiv. Šį kartą Fortūna šypsojosi ką tik šalies jaunimo vicečempionu tapusiam Jonavos atstovui, kuris Arnoldą įveikė rezultatu 3:1 ir tapo etapo nugalėtoju.
Trečią vietą iškovojo taip pat mūsų miesto atstovas – mažajame finale pergalę šventė Tonetas Domeika. Tonetui tai buvo jau trečia prizinė vieta – pirmame etape Šalčininkuose jis buvo antras, antrame, kuris vyko Vilniuje, – trečias.
Kovo 25-ąją sostinėje vyks paskutinis taurės etapas. Po jo gegužės pradžioje į Vilnių rinksis aštuoni sportininkai, parodę geriausius rezultatus keturiuose etapuose, tuomet ir paaiškės taurės laimėtojas.