Mažeikiškis – šalies čempionas

Vienintelį medalį šalies stalo teniso pirmenybėse Tonetas Domeika pelnė mišrių dvejetų dvikovose. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Joniškyje vyko 83-iasis Lietuvos stalo teniso asmeninis čempionatas, kuriame varžėsi po 32 stipriausius šalies stalo tenisininkus – vyrus ir moteris. Tarp jų buvo ir trys mūsų miesto atstovai: Ramunė Armonaitė, Tonetas Domeika ir Marius Bučys.
Sėkmingiausiai iš trijulės sekėsi Tonetui – mažeikiškis mišrių dvejetų finale poroje su vilniete Egle Stuckyte rezultatu 3:1 nugalėjo vilniečių Gintauto Juchnos ir Eglės Orlovaitės porą ir iškovojo šalies čempiono vardą. Mišrių porų varžybose medalių siekė dvidešimt šešios poros.
Visi trys mažeikiškiai asmeninėse varžybose savo pogrupiuose užėmė pirmąsias antrąsias vietas ir pateko į stipriausių šalies sportininkų šešioliktukus.
Geriausiai šio etapo varžybose sekėsi Ramunei Armonaitei, kuri iškovojo devintąją vietą. Marius Bučys liko vienuoliktas, Tonetas Domeika – tryliktas.
Pirmąją poziciją šalies stalo teniso reitingų lentelėje turintis Arnoldas Domeika šalies čempionate nerungtyniavo – tuo pačiu metu Vokietijoje vyko šios šalies komandinių pirmenybių du turai, kurie buvo labai svarbūs Arnoldo atstovaujamai ekipai, tad mažeikiškis paaukojo žaidimą šalies čempionate dėl komandos interesų.

2 Atsakymai į “Mažeikiškis – šalies čempionas”

  1. a.d parašė:

    Sveikiname Toneta Domeika tapus Lietuvos cempionu! Linkime ir toliau siekti paciu auksciausiu rezultatu!

  2. Info parašė:

    VALDAS MARTINKUS, buvęs buvęs trenerio R.Jackevičiaus auklėtinis, šiuo metu gyvenantis Panevėžyje, šalies čempionato ASMENINĖSE varžybose užėmė 3 vietą, o vyrų dvejete (kartu su šalies asmeninių varžybų čempionu T.Mikučiu) užėmė 2 vietą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto