Mažeikiškis smiginio meistras pozicijų neužleidžia

Po turnyro Latvijoje nusifotografuoti sustojo mažeikiškiai ir geriausi Latvijos smiginio meistrai. Antras ir trečias iš kairės – Jurijus Stekolnikovas ir Arūnas Čiplys, pirmas iš dešinės – Darius Repšys. Nuotrauka iš klubo archyvo

Latvijoje vykusiame smiginio turnyre sėkmė lydėjo mažeikiškius – A. Čiplys šeštą kartą tapo turnyro nugalėtoju, prizą parsivežė dar vienas mūsų miesto atstovas.

Turnyro finale – lietuvių kova

Priekulėje vykusiame tarptautiniame smiginio turnyre jėgas išmėgino apie penkiasdešimt šios sporto šakos atstovų iš Latvijos ir Lietuvos, tarp kurių varžėsi ir keturi mūsų miesto „Darts“ klubo sportininkai.
Moterų grupėje Irena Čiplienė jau pirmajame atkrintamųjų varžybų rate rezultatu 3:4 nusileido latvei ir užėmė devintąją vietą.
Vyrų grupėje Jurijus Stekolnikovas ir Darius Repšys pateko į stipriausiųjų aštuntuką, tačiau pralaimėjo jau pirmąsias kovas ir liko penktoje vietoje.
Mažeikiškis Arūnas Čiplys nužengė iki finalo, kur susitiko su savo „amžinu“ varžovu kauniečiu Dariumi Labanausku. Kaip ir ankstesnėse dvikovose, kova vyko taškas į tašką, nugalėtoją lėmė paskutiniai metimai – kaunietis dvi pastarąsias strėlytes pataikė šalia dvigubo sektoriaus, tuo tarpu mažeikiškis savo progos nepraleido ir tapo turnyro nugalėtoju.
Per dešimtmetį besitęsiančią Priekulės turnyro istoriją Arūnas Čiplys jį laimi jau šeštą kartą, pernai jis buvo antras.
Antrąją dieną vykusiose porinėse varžybose iš mažeikiškių dalyvavo vienintelis Jurijus Stekolnikovas, kuris pelnė prizą – poroje su D. Labanausku jis nužengė iki finalo, kur nusileido stipriausiai Latvijos porai A. Streliui ir M. Razmai.

Laukia reitingo varžybos

Po vasaros atostogų prasidėjusį sezoną A. Čiplys kaunietį įveikia jau antrą kartą.
„Esame stipriausi tiek Lietuvoje, tiek Latvijoje, todėl dažniausiai susitinkame finalo kovose. Fortūna šiais metais šypsosi man – esu Darių įveikęs jau kokius šešis kartus, tačiau pranašumas yra toks mažas, kad viską lemia paskutinės strėlytės. Rugsėjį su juo gali tekti susitikti net tris kartus“, – pasakojo mažeikiškis sportininkas.
Rugsėjo aštuntąją laukia turnyras Vilniuje, dar po savaitės Estijoje vyks Baltijos taurės varžybos, o rugsėjo pabaigoje numatytas atvirasis Lietuvos smiginio čempionatas Vilniuje. Abu pastarieji turnyrai yra įtraukti į pasaulio reitingo turnyrus.
Pirmąją vietą Lietuvos reitinge bei šešioliktąją pasaulio reitinge užimantis Arūnas pripažino, kad treniruotis praktiškai laiko nebeliko, varžybos veja varžybas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto