Mažeikiškis sulaikytas dėl kontrabandos

Tai tik maža dalis pareigūnų aptiktų kontrabandinių rūkalų. Iš viso paimta daugiau nei 500 tūkst. pakelių. Nuotr. iš Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato archyvo

Šiaulių ir Telšių apskričių Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo padalinių pareigūnai demaskavo šešėlyje veikusį kontrabandinių cigarečių sandėlį.

Kratų metu buvo rasta nelegalių rūkalų, kurių vertė siekia daugiau nei 2 mln. eurų.

Pareigūnai sulaikė du įtariamuosius. Vienas jų – teisėsaugai gerai žinomas 34 metų Mažeikių rajono gyventojas

Prie sandėlio – du vilkikai

Šiaulių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pranešė, kad liepos 21 d. tikrindami gautą informaciją apie galimai vykdomą neteisėtą veiklą, susijusią su akcizais apmokestinamomis prekėmis, kriminalistai apsilankė Akmenės rajone.

Didžiulį sandėlį privažiavę pareigūnai šalia jo pamatė du vilkikus su puspriekabėmis ir aplink besisukiojančius du vyrukus.

Vienas jų – teisėsaugai gerai žinomas 34 metų Mažeikių rajono gyventojas, kuris šių metų balandžio mėnesį jau buvo įkliuvęs su nemenku kontrabandinių cigarečių kiekiu.

Aptiktas rekordinis kontrabandos kiekis

Pareigūnams kilus įtarimų, buvo nuspręsta apžiūrėti stovinčių vilkikų puspriekabes, o vėliau ir šalia esantį sandėlį. Nuojauta pareigūnų neapgavo. Kratų metu buvo rastas ir paimtas rekordinis kiekis nelegalių rūkalų – apie 515 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių.

Abu vyrai buvo sulaikyti, jiems pareikšti įtarimai dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis.

Pagal galiojančius įstatymus, tas, kas pažeisdamas nustatytą tvarką įgijo, laikė, gabeno, siuntė, naudojo ar realizavo akcizais apmokestinamas prekes, kurių vertė viršija 900 MGL dydžio sumą, baudžiamas bauda arba laisvės atėmimu iki aštuonerių metų.
Asta ŠILAITYTĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto