Mažeikiškis susigrąžino šalies čempiono titulą

Paskutiniame sezono turnyre iškovotomis taurėmis džiaugėsi (iš kairės) Jurijus Stekolnikovas, Arūnas Čiplys, Darius Repšys ir Aleksas Januška. Nuotrauka iš klubo archyvo

Po šešerių metų pertraukos mažeikiškis Arūnas Čiplys vėl tapo smiginio šalies čempionu.
Dar keli DARTS klubo nariai gali džiaugtis prizinėmis vietomis.

Iškovotas titulas

Šiauliuose dvi dienas vyko Lietuvos smiginio čempionatas, kuriame dalyvavo daugiau kaip šimtas sportininkų iš visos Lietuvos. Šį kartą mažeikiškių delegacija buvo gausesnė nei pastaruosius kelerius metus – dalyvavo net trylika Mažeikių DARTS klubo narių.
Vyrų individualioje rungtyje mažeikiškiai vos nepateikė sensacijos – į pusfinalius pateko du mažeikiškiai, šiaulietis ir kaunietis, nedaug trūko, kad finale dėl šalies čempiono vardo rungtųsi tik mūsų miesto atstovai.
Vis dėlto taip neįvyko – A. Čiplys susitiko su pagrindiniu savo konkurentu, ketvirtąją vietą pasaulio reitinge užimančiu Darium Labanausku ir šį kartą sugebėjo nugalėti, o Jurijus Stekolnikovas pusfinalį pralaimėjo šiauliečiui Sigitui Vasyliui ir liko džiaugtis iškovota trečiąja vieta.
Finalinėje kovoje Arūnas buvo akivaizdžiai pranašesnis už vietos sportininką ir po šešerių metų pertraukos susigrąžino Lietuvos čempiono vardą.
„Savo „amžinąjį“ varžovą Darių įveikiau po itin atkaklios kovos rezultatu 4:3. Nors finale ir triumfavau rezultatu 4:0, tačiau buvo sunku jau vien dėl to, kad finalas vyko pusę dvyliktos nakties. Galima pagirti ir Jurijų – jis kelyje iki bronzos privertė pasiduoti ne vieną sportininką“, – po finalo kalbėjo šalies čempionas.

Laukia geriausiųjų turnyras

Tą pačią dieną vykusioje porinėje rungtyje pasižymėjo kita DARTS klubo pora – Darius Repšys ir Aleksas Januška, kurie buvo treti. Kitos dvi mūsų poros liko penktoje vietoje.
Iš mūsų moterų aukščiausią vietą iškovojo Milda Zubavičienė, laimėjusi kovas pogrupyje, tačiau ji pralaimėjo atkrintamųjų varžybų pirmąjį ratą ir liko devinta.
Antrą dieną vykusioje komandinėje rungtyje, kur klubas tikėjosi žaisti finale, abi mūsų vyrų komandos pralaimėjo ketvirtfinalio kovas ir liko penktos, tokią pat vietą užėmė ir viena moterų komanda.
„Jeigu pirmąją dieną mus lydėjo sėkmė, tai antroji diena susiklostė, galime pavadinti, nesėkmingai, tačiau tai yra sportas – vieną dieną sekasi, kitą, nors ir turi ambicingų planų, – ne.
Šiomis varžybomis baigėme šių metų sezoną, kurį pavadinčiau geru – turime kuo pasigirti, iškovojome ne vieną titulą. Naujasis sezonas prasidės sausio viduryje „MASTERS“ turnyru Šiauliuose, kuriame varžysis dvylika stipriausių Lietuvos smiginio meistrų. Kol kas iš mūsų klubo į jį patenku tik aš vienas“, – sakė A. Čiplys

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto