Mažeikiškis ugniagesys gelbėtojas – tarp stipriausiųjų

Rokas Lindenis (pirmas iš dešinės) Jelgavoje iškovojo nugalėtojo titulą ir asmeninėje, ir komandinėje rungtyse. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Su dviem nugalėtojo titulais iš Latvijos stipriausiojo ugniagesio gelbėtojo varžybų grįžo Mažeikių objektinės priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ugniagesys gelbėtojas Rokas Lindenis.

});

Absoliučioje įskaitoje liko antras 

Dvylika valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnų, tarp kurių buvo ir mažeikiškis, dalyvavo Jelgavoje vykusiame Latvijos stipriausiojo ugniagesio gelbėtojo turnyre. Šiaulių priešgaisrinėje gelbėjimo valdyboje su Jelgavos priešgaisrine gelbėjimo tarnyba buvo įgyvendintas Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektas „All for safety, LL1-372“, pagal kurį Šiauliai ir Jelgava įsigijo bokštus ir įrangą stipriausiojo ugniagesio gelbėtojo varžyboms rengti.

Iš viso turnyre varžėsi 60 ugniagesių gelbėtojų iš Latvijos, Estijos, Lietuvos ir Vokietijos, R. Lindenis rungėsi amžiaus grupėje nuo 30-ties iki 40-ties metų ir iškovojo nugalėtojo titulą. Absoliučioje įskaitoje tarp visų...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto