Mažeikiškis vėl pakliuvo su narkotikais

Dėl neteisėto narkotinių ar psichotropinių medžiagų disponavimo be tikslo jas platinti vyriškis laisvės gali netekti net dvejiems metams. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Kriminalinės policijos pareigūnai, turėdami operatyvios informacijos, kartkartėmis apsilanko į jų akiratį pakliuvusių asmenų namuose. Toks reidas surengtas ir naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį.
Ne pirmą kartą į pareigūnų akiratį pakliuvo penktą dešimtį bebaigiąs mažeikiškis.

R. I. namuose Birutės gatvėje policijos pareigūnai rado vienkartinį švirkštą su skaidriu skysčiu, kaip įtariama, narkotine medžiaga. Taip pat buvo aptiktas kovinis šovinys.
Policijos pareigūnų teigimu, šis penktą dešimtį bebaigiąs mažeikiškis pats yra narkomanas, todėl ne pirmą kartą pakliūva į jų akiratį. Dažniausiai vyriškis nemalonumų turėdavo dėl narkotinių medžiagų laikymo.
Dėl neteisėto disponavimo šaudmenimis mažeikiškiui gresia areštas arba laisvės atėmimas iki penkerių metų. O dėl neteisėto narkotinių ar psichotropinių medžiagų disponavimo be tikslo jas platinti vyriškis laisvės gali netekti net dvejiems metams.

 

4 Atsakymai į “Mažeikiškis vėl pakliuvo su narkotikais”

 1. Zbignevas parašė:

  Gerb. komentatoriai, bent vieną narkotikų prekeivį ar padėjote policijai sulaikyti, burnoti visi gudrus, bet parodyti pilietinį sąmoningumą nėra nė vieno.

 2. sss parašė:

  Musu …….. tik turgui bobute gali pagauti ar keliu policininkas uz dirzus nubausti ir tiek.,visi viska zino bet niekas nieko nedaro,puse mazeikiu vienas kita pazysta.zino kas ka daro,veikia, tik musu …… nezino ir nemato nieko.,yra ir rimtesniu vaikinu,bet kai kaurie tik su valdiskom skodom ir tegali vazineti ,tuoj pavasaris pamatysite kaip vazinesis be tikslo!!!!!!!!!

 3. Kakalis parašė:

  Joo butent eikit i rackauska.. ten vieni narkomanai..Tipo aukstas lygis, bet vieni narkomanai, auksto lygio ten nebent yra mokyklos snicelis o ne mokytojai ar kavos aparats..

 4. Mažeikietis parašė:

  Policija blogai dirba. Nereikia toli eiti , ateik iki Račkausko gimnazijos ir susirink norkamanus. Nemažiau ir kitose mokyklose. Tik reikia dirbti, o medžiagos darbui navalom. . Aš nežinau ,kodėl policija nenori dirbti. Sąlygas turi geras, tik noro nėra. Esant tokiam požiūriui į darbą , peršasi išvada, kad dengia norkamanus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto