Mažeikiškis vienas geriausių būsimų suvirintojų

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Kauno statybininkų rengimo centre vyko respublikinis suvirintojų profesinio meistriškumo konkursas. Tarp nugalėtojų buvo ir mažeikiškis – Mažeikių politechnikos mokyklos moksleivis.


Atliko užduotis 

Respublikiniame suvirintojų profesinio meistriškumo konkurse tarp nugalėtojų minima ir mažeikiškio pavardė. Mažeikių politechnikos mokyklai atstovavo trečio kurso suvirintojų specialybės mokinys Martynas Tarvydas. 
„Konkurso dalyvių laukė trys užduotys: detalių suvirinimas glaistytais elektrodais, pusautomačiu ir nelydžiuoju elektrodu  Atlikdamas pirmąją užduotį šiek tiek jaudinausi, bet sekėsi puikiai. Kitas užduotis atlikti jau buvo lengviau, dingo jaudulys, atsirado pasitikėjimas savo jėgomis“, – prisiminė konkurso dalyvis.
Jis taip pat atviravo, kad nekantriai laukė konkurso vertinimo komisijos rezultatų ir jais liko patenkintas. M. Tarvydui skirta antroji vieta.


Aukštas įvertinimas 

Jaunuoliui konkursui pasiruošti padėjo profesijos mokytojas Romas Špokauskas. 
M. Tarvydo teigimu, tokiuose konkursuose įgyjama pasitikėjimo savimi, savo gebėjimais. „Tikiuosi, kad konkurso antrosios vietos diplomas bus naudingas ir įsidarbinant“, – sakė būsimasis suvirintojas.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stasė Čupkovienė pasidžiaugė puikiais M. Tarvydo pasiekimais.
„Toks aukštas įvertinimas, tai ir profesijos mokytojų gero darbo rezultatai. Net ir stokojant švietimui lėšų, trūkstant medžiagų praktiniam profesiniam mokymui, mokytojai sugeba formuoti praktinius specialybės įgūdžius“, – teigė S. Čupkovienė.

7 Atsakymai į “Mažeikiškis vienas geriausių būsimų suvirintojų”

 1. DANUTE parašė:

  Abu šaunuoliai – ir mokytojas ir mokinys! Kuo geriausios kloties!

 2. as parašė:

  Kas daugiau pakels uodegą sau jei ne gerb. Čupkovienė, kad tai profesinių mokytojų nuopelnas nors ir nėra lėšu. Geriau pagirkit vaikinuką, kuris stengiasi savo noru tobulėti. Mokytojai, kurie moko mažai ką reiškia jaunuolių gyvenime, kurie NENORI mokytis ir tobulėti.

 3. lolas parašė:

  O tai tau. Galesi sau ferari susivirint…

 4. Saunuolis parašė:

  taip ir toliau laikyk!

 5. nakonecto parašė:

  a to za ja bali vse eti tancy i pliaski.

 6. Tadas parašė:

  Pripažinimas – žinių ir didelio darbo rezultatas. Žinių vaikinui užtenka. Belieka tik įgyti praktinių įgudžių. Suvirintojas privalo turėti lanksčią ranką ir daug darbštumo. Pradžią duoda mokytojai. Toliau viskas priklausys nuo paties.

 7. Vardas (privalomas) parašė:

  Sveikinimai jaunuoliui ir jo mokytojui uz gerus rezultatus.Sekmes!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto