Mažeikiškių atakos klimpo dzūkų gynyboje

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Išvyka į Dzūkijos sostinę mažeikiškiams krepšininkams buvo nesėkminga – Lietuvos krepšinio lygoje šį sezoną patirtas trisdešimtasis pralaimėjimas.

Klampi pirmoji rungtynių pusė

Alytuje vykusių rungtynių pirmoje pusėje vyravo gynybinis krepšinis – po pirmojo kėlinuko rezultatas buvo tik 12:11, po antrojo – 28:19 vietos sportininkų naudai.
Trečiajame kėlinyje „Dzūkija“ skirtumą leido sumažinti tik vienu tašku, tuo tarpu ketvirtajame kėlinyje, kuris buvo rezultatyviausias, mažeikiškiai surengė kelias sėkmingas atakas ir rungtynių pabaigoje skirtumą sumažino iki keturių taškų.
Tačiau tuo momentu prabilo „Dzūkijos“ ekipoje rungtyniaujantis mažeikiškis Artūras Jomantas, kuris pelnė aštuonis taškus iš eilės (iš viso Artūras įmetė dvylika taškų ir visus juos ketvirtajame kėlinyje) ir aikštės šeimininkai šventė pergalę rezultatu 70:61.
Tik du žaidėjai – Darius Tarvydas ir Simonas Serapinas mūsų ekipoje pelnė dviženklį taškų skaičių, atitinkamai 14 ir 11.

Laukia rungtynės su lyderiais

„Sunki buvo rungtynių pradžia – klimpome varžovų gynyboje, kuri balansavo ant pražangų ribos, nepataikėme laisvi. Net susidarė įspūdis, kad krepšininkai buvo kažkokie įsitempę – labai jau norėjome pergalės. Tuo tarpu antroje rungtynių pusėje jau pavyko ir puolimas, tačiau lemiamu momentu neapsigynėme, kai jau beveik prisivijome varžovus, praleidome kelis metimus“, – sakė komandos vyriausiasis treneris Aloyzas Rudys.
Mažeikiškiams šį sezoną liko sužaisti septynerias rungtynes, šeštadienį namuose jie rungsis su antroje vietoje esančiu Klaipėdos „Neptūnu“. Po to mūsų krepšininkai rungtyniaus tik balandžio tryliktąją, kai į Mažeikius atvyks lygos lyderis Kauno „Žalgiris“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto