Mažeikiškių bėgikų startai ir pergalės

Nuotr. iš Mažeikių bėgikų klubo „Penki kalnai“ archyvo

Taline dvi dienas vyko Baltijos šalių meistrų lengvosios atletikos čempionatas, kuriame tarp bėgikų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Suomijos varžėsi ir keturi Mažeikių bėgikų klubo „Penki kalnai“ atstovai: Sandra Mitkevičienė, Milda Zubavičienė, Saulius Prielgauskas ir Tomas Klusas.

Čempionate dalyvavę Lietuvos lengvaatlečiai iškovojo 30 pirmųjų vietų, čempione tapo ir mažeikiškė M. Zubavičienė, kuri amžiaus grupėje per 40 metų 400 metrų bėgimo distancijoje aplenkė šešias sportininkes. Antrą vietą 1500 metrų bėgime užėmė amžiaus grupėje iki 35 metų startavusi S. Mitkevičienė. Abi mažeikiškės taip pat atstovavo Lietuvai bėgimo estafetėje keturi po šimtą metrų ir iškovojo trečios vietos apdovanojimus.

S. Prielgauskas 800 m distancijoje amžiaus grupėje per 40 metų liko septintas, 1500 m distancijoje – dešimtas, T. Klusas, kuris varžėsi toje pat amžiaus grupėje, 1500 m distancijoje užėmė devintą vietą, o 5000 m bėgime liko šalia prizininkų pakylos – ketvirtas.