Mažeikiškių debiutas čempionate pažymėtas ketvirtąja vieta

Paplūdimio futbolo pirmenybėse debiutavę „Olimpo“ futbolininkai planuoja kitais metais taikytis į medalius. Nuotrauka iš komandos archyvo

Mažeikių futbolo komanda, debiutavusi šalies paplūdimio futbolo čempionate, liko tik per žingsnį nuo prizininkų trejeto.

Pelnė ketvirtąją vietą

Pasinaudodami Lietuvos trečiosios lygos pirmenybių pertrauka tarp ratų Mažeikių „Olimpo“ futbolininkai dalyvavo šalies paplūdimio futbolo čempionate. Čia vieno rato turnyre varžėsi septynios komandos.
Mažeikiškiai ypač sėkmingai žaidė paskutiniame pirmenybių ture, kuris, kaip įprasta, vyko Palangoje prie gelbėjimo stoties įrengtoje futbolo aikštelėje.
„Olimpas“ iš eilės iškovojo tris pergales – rezultatu 4:3 įveikta Alytaus „Auska“, rezultatu 4:1 palaužtas Kauno „STIHL“ bei 8:1 sutriuškinta to paties miesto „Viči“ komanda.
Pirmenybėse surinkusi devynis taškus, Mažeikių komanda iškovojo ketvirtąją vietą. Mažeikiškiai į priekį praleido tik čempionais tapusį Kauno „Inkarą“, vicečempionus Vilniaus „Igol“ (su šia komanda medalius iškovojo ir mažeikiškiai Antanas Bulošas bei Tomas Kizevičius) ir trečiąją vietą užėmusius Vilniaus „Rings“ sportininkus.

Po turnyro – dvejopas jausmas

Komandai pavyko pritraukti į savo gretas žinomus mažeikiškius žaidėjus Antaną Tautvydą ir Edviną Blažį, kuris buvo pripažintas geriausiu ekipos žaidėju šiame turnyre.
Komandos vadovas Donatas Voras „Santarvei“ sakė, kad komanda patiria dvejopus jausmus. „Viena vertus, pakilta aukštai kaip debiutantams, kita vertus, dvejose rungtynėse – su čempionais ir antrosios vietos laimėtojais – praleidome apmaudžius įvarčius, nusileidome tik minimaliais rezultatais. Todėl apmaudu, kad nepavyko iškovoti medalių. Ta ketvirtoji vieta dabar jau nori nenori verčia dalyvauti ir kitų metų pirmenybėse“, – kalbėjo jis apie pasirodymą.
Rugpjūčio 16-ąją Palangoje vyks sezono uždarymo taurės turnyras, mažeikiškiai dar neapsisprendė, ar jame dalyvaus.
Tuo tarpu Lietuvos trečios futbolo lygos Klaipėdos zonoje po pirmojo rato „Olimpas“ tarp vienuolikos komandų užima devintąją vietą.
Pasak komandos vadovo, svarbiausias rūpestis išlieka dėl vartininkų – buvo atvejų, kai iš trijų įregistruotų vartininkų rungtyniauti negalėjo nė vienas. Jeigu pavyks šią problemą išspręsti, tikimasi, kad antrajame rate mažeikiškiai viena pergale ir trimis lygiosiomis neapsiribos.

One Reply to “Mažeikiškių debiutas čempionate pažymėtas ketvirtąja vieta”

  1. x parašė:

    leckovai mldc. siauliai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto