Mažeikiškių dvejetas – žaidynių čempionai

Nugalėtojų titulu džiaugėsi (iš kairės) Lukas Frejeris, treneris Raimondas Jackevičius ir Irmantas Daukontas. Nuotrauka iš klubo archyvo

Iš finalinio šalies jaunučių žaidynių etapo Mažeikių stalo tenisininkai grįžo su nugalėtojų titulu bei aukštomis vietomis bendroje žaidynių įskaitoje.

Tenisininkų pora – be pralaimėjimų

Kaune vyko Lietuvos jaunučių stalo teniso sporto žaidynių finalinis etapas, kuriame varžėsi po dvylika stipriausiųjų šalies penkiolikmečių mergaičių ir berniukų komandų. Teisę žaisti šiose varžybose iškovojo ir trenerio Raimondo Jackevičiaus treniruojama Mažeikių berniukų komanda, kuri į finalą išvyko nepilnos sudėties – rajonui atstovavo tik Lukas Frejeris ir Irmantas Daukontas (trečiasis ekipos narys dėl ligos neišvyko) bei mergaičių duetas Rusnė Vasarytė ir Amelija Nicytė.
Nepaisant nepilnos sudėties, komandinėse varžybose mažeikiškiai pogrupyje užėmė pirmąją vietą, tačiau atkrentamosiose varžybose jau pirmoje dvikovoje nusileido Šiaulių komandai ir liko šešti. Asmeninėse varžybose abu jaunieji mažeikiškiai pateko į stipriausiųjų aštuntuką, tačiau jau pirmajame rate baigė kovas.
Nepaisydami nesėkmių, mažeikiškiai vis dėlto neliko be apdovanojimų – dvejetų varžybose stoję į porą Lukas ir Irmantas įveikė visus varžovus ir tapo sporto žaidynių nugalėtojais.

Tarp rajonų – pirmi

Mergaičių pasirodymas buvo kuklesnis, tačiau jos pelnytais taškais įnešė savo indėlį į bendrą žaidynių įskaitą, pagal kurią Mažeikių jaunieji stalo tenisininkai ir jų ugdytojas iškovojo aukštas vietas. Pagal surinktus taškus Mažeikių rajono komanda užėmė ketvirtąją vietą, praleidusi į priekį tik Vilniaus, Kauno ir Panevėžio komandas, tarp rajonų mažeikiškiai buvo pirmi, tarp žaidynių trenerių Raimondas Jackevičius užėmė antrąją vietą.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto