Mažeikiškių futbolininkų iškovotas lygiąsias treneris prilygina pergalei

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Trečiadienį Mažeikių centriniame stadione įvyko Lietuvos futbolo federacijos (LFF) II lygos Vakarų zonos rungtynės tarp Mažeikių  „FK Atmosfera“ ir „Akmenės SC“ futbolo komandų. Komandų susitikimas baigėsi lygiosiomis: 1:1.

Įvartis – pirmojo kėlinio pradžioje

Rungtynės prasidėjo dinamiškai ir įdomiai. Nors mūsų miesto komanda žaidė prieš lygos lyderius,  jau 7-ąją rungtynių minutę kamuolį, atšokusį nuo skersinio, po gražios kombinacijos į svečių vartus pasiuntė mažeikiškis Benjaminas Kleinas.
Svečių komandos saugai niekaip negalėjo susitvarkyti su kibiu mūsų komandos žaidimu aikštės viduryje, tad akmeniškių puolėjai beveik nešturmavo mūsų komandos vartų.
24 rungtynių minutę raudona kortelė buvo parodyta „FK Atmosfera“ jaunajam futbolininkui Dovydui Daščiorui, tačiau ir mažuma likę „FK Atmosferos“ futbolininkai nepalūžo – iškovojo garbingas lygiąsias (60-ąją rungtynių minutę rezultatą išlygino Remigijus Vaišnoras iš „Akmenės SC“).

Trenerių komentarai

Po rungtynių „Akmenės SC“ treneris  Eugenijus Jogminas „Santarvei“ sakė esąs nepatenkintas savo komandos žaidimu: „Mes labai silpnai judėjome aikštėje. Stebint komandos veiksmus aikštės viduryje, atrodė, kad esame pavargę po darbų… Taip, kaip mes žaidėme su „Atmosfera“, lyderiai negali žaisti. Netinkamas nusiteikimas šioms rungtynėms iš mūsų atėmė labai svarbius taškus kovoje su Kelmės komanda dėl pirmosios vietos. Bet apskritai neliūdime.“
„FK Atmosfera“ komandos treneris Gintaras Juodeikis rungtynes komentavo taip: „Malonu, kad jaunimas rodo charakterį. Žaidžiant su gerokai daugiau patirties turinčiais varžovais noro nugalėti iš mūsų futbolininkų neatimsi. Kai pusantro kėlinio žaidėme nepilnos sudėties, komanda nepalūžo ir kovėsi iki galo.  Šitas lygiąsias aš laikau mūsų komandos pergale, dėl to noriu padėkoti savo žaidėjams“.
Kitas rungtynes FK „Atmosfera“ žais birželio 26-ąją Jurbarke su vietos komanda. Tomis  rungtynėmis bus baigtas pirmasis varžybų ratas.