Mažeikiškių išrinkta parlamentarė – naujoje Seimo frakcijoje

Šiuo metu Demokratų frakciją „Vardan Lietuvos“ sudaro 13 Seimo narių. Nuotr. iš Laimos Nagienės „Facebooko“ paskyros

Antradienį 13 Seimo narių paskelbė apie naujos frakcijos steigimą. Į Demokratų frakciją „Vardan Lietuvos“ įeina dešimt Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LŽVS) frakcijai priklausiusių narių bei trys mišrios Seimo grupės nariai. Tarp prie naujos frakcijos prisijungusių parlamentarų – mažeikiškių išrinkta Seimo narė Laima Nagienė.
Paaiškindama sprendimą pakeisti frakciją L. Nagienė savo paskyroje teigė: „Nauja frakcija sieks būti konstruktyvi opozicija dabartinei Vyriausybei. Frakcijoje – aiški vieninga darbų kryptis, sutarta dėl reikalingų darbų Lietuvai ir jos žmonėms, suformuota aiški vizija ir darbotvarkė. Taip pat esu tikra, kad narystė Demokratų frakcijoje ne tik padės toliau siekti rinkimų metu užsibrėžtų tikslų, bet ir suteiks reikiamo svorio įgyvendinant tuos tikslus.“
L. Nagienės teigimu, naujos frakcijos idėją paskatino dvi pagrindinės priežastys. Pirma jų yra susijusi su užsitęsusiu specialiuoju ekstremalios situacijos režimu ir tuo, kad abejotini politiniai sprendimai supriešino žmones. Antra priežastis – netenkinanti LVŽS frakcijos darbo kultūra, kurioje jau kurį laiką buvo ypač pasigendama demokratinių sprendimų būdų.

18 Atsakymų į “Mažeikiškių išrinkta parlamentarė – naujoje Seimo frakcijoje”

 1. Rinkėjas parašė:

  Dalyvaudama seimo rinkimuose Nagienė pasinaudojo 16 347 € politine parama iš valstiečių partijos.Reiškia viską ką žadėjo paprasčiausiai galimai melavo,o perėjūnais politikoje pasitikėti negalima.Lieka bent viena reabilitacija parlamentarei be ginčų atiduoti nusavintas lėšas valstiečiams tuo nusiplaunant nor dalį gėdos

 2. Piatras parašė:

  Politine prostitute ir tiek…

 3. Tik nuomonė parašė:

  Tik naudos sau ieško. Pažadais žarstosi, kurių nevykdo. Pykdo žmones tarpusavyje. Savus aukština, kitų nemėgsta. Pataikavimą liaupsina. Vyrai kaip mūrai jai paklūsta, šalia atrodo, kaip jos nuolankūs tarnai.

 4. Tik nuomonė parašė:

  Tik naudos sau ieško. Pažadais žardosi, kurių nevykdo. Pykdo žmones tarpusavyje. Savus aukština, kitų nemėgsta. Pataikavimą liaupsina. Vyrai kaip mūrai jai paklūsta, šalia atrodo, kaip jos nuolankūs tarnai.

 5. JONUKS parašė:

  Man tai būtų didžiulė gėda Nagienės vietoje valstiečių ir rinkėju atžvilgiu.Iš valstiečių gavo tiek finansine tiek politinę paramą.Iš rinkėjų palankumą šiai partijai ir finale visus aptapšnoja ir patraukia kur galimai kvepia kažkokia nauda. Parlamentarė pasielgė labai nesąžiningai.Užleistų vietą jaunesniem bent jau .

  1. Anonimas parašė:

   Nagienė ir sąžinė- du nesuderinami dalykai.

 6. Apgailėtina parašė:

  Susidėjo su šutve išdavikų ir parsidavėliu.., apgailėtina!

 7. Vytautas parašė:

  Neilgai džiaugsis ta naujoji frakcija Nagienės buvimu,negavusi norimo saldainio paliks juos net neatsisukdama kaip ir iki šiolei tą sėkmingai darė.Antra vertus Mažeikiams nuveiktų darbų sąrašas dar nepradėtas,o metai seime jau ištiksėjo.Serialas laukia tęsinio.

 8. Vidas parašė:

  Pagaliau Nagienė tarp saviškių ž…

 9. Nusivylęs rinkėjas parašė:

  Nagienė išdavė mažeikiečius. Mes už ją balsavome dėl to, kad ji buvo su valstiečiais. FU.

 10. B. parašė:

  Aš jais nebetikiu nė vienu. Jei negali atnešti naudos rinkėjams ir miestui – į Seimą neik.

  1. Anonimas parašė:

   Į Seimą juk einama ne dėlto, kad atneštų naudos jums :) Svarbiausia, kad būtų naudos sau. Kas ypač tinka poniai Nagienei.

 11. to žinot parašė:

  Tamstos balsas kaip šuniui penkta koja. Ponia ko norėjo tą pasiekė.

 12. NUOMONĖ parašė:

  Nagienės sėdėjimas seime Mažeikių rajonui kol kas nedavė jokios apčiuopiamos naudos nebent barankos skylę,o dėl jos lakstymo per partijas irgi nieko naujo.Šliejasi ten,kur galimai gaus sau naudos. trumpa apžvalga apie jos veiklas;komjaunimo sekretorė ar panašiai,-Naujoji sąjunga-,Socialdemokratai-Tvarka ir teisingumas-,Lietuvos valsiečiai žalieji ir dabar- vardan Lietuvos.Gaila,kad tokie žmogeliai papuola į seimą.Gaila ir Valiaus Ažuolo,kuris praktiškai už rankos atvedė Nagienę į seimo kėdę ir gavo per nosį.Patarimas Valiui,kitą kartą pradėdamas dialogą pasidomek žmogaus praeityje veikta veikla.Taip gražiai abu čiulbėjot…..

 13. žinot parašė:

  Ponia Nagienė į Seimą išrinkta buvo kaip Valstiečių partijos narė, dėl to už ją balsavau. Nemėgstu perbėgėlių! Mano balso ji nebegaus..,

  1. vidas parašė:

   Tu ,Jude , jau savo darbą padarei .Užuot prišikęs į balsavimo dėžę, atidavei savo balsą už ž….

   1. vidas parašė:

    V….., ji tau iki šiol ponia.Užuot spjovęs jai į parsidavelišką jos snukį , iki šiol ją vadini ponia.

   2. to vidas parašė:

    Gydykis, žmogau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Rekomenduojami video