Mažeikiškių komandos susikaus dėl bronzos

Laukia ypatingos rungtynės – dviejų vieno miesto ledo ritulio komandų derbį visada lydi didžiulės emocijos ir atkakli kova. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Dvi Mažeikių ledo ritulio komandos vakarų Lietuvos ledo ritulio čempionate „Žemaitijos ledas“  rungsis dėl bronzos apdovanojimų. Tai paaiškėjo po pusfinalio dvikovų.

Pritrūko laiko ir jėgų

Ypač arši kova pirmadienį vyko antrajame pusfinalyje, kur Mažeikių „Smūgis“ susikovė su Gargždų „Ledžinga“. Jau pirmojoje pirmojo kėlinio pusėje gargždiškiai mūsų komandą pasiuntė į nokdauną – vieną po kito pelnė tris įvarčius. Tik po to rezultatyviausias mūsų ekipos žaidėjas Nerijus Pranckus pelnė vieną įvartį, tačiau gargždiškiai dar prieš pertrauką spėjo įmušti ir ketvirtąjį.
Antrajame kėlinyje po Martyno Knitos taiklaus smūgio mažeikiškiai rezultatą sušvelnino, trečiajame kėlinyje Saulius Bulnis pelnė trečiąjį įvartį, tačiau „Smūgis“ turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 4:3.
„Pirmą kėlinį pralaimėjome viską, ką galėjome, kitus du kėlinius viską laimėjome, tačiau pergalei nebeužteko laiko ir jėgų. Kai susitinka dvi vienodo lygio komandos, labai sunku panaikinti trijų įvarčių pranašumą, nors ir labai stengiesi. Trečiajame kėlinyje visiškai užgulėme varžovų vartus, sukūrėme daug gerų momentų, bet Fortūna nusisuko nuo mūsų. Ką padarysi, sportas yra sportas“, – sakė po rungtynių N. Pranckus.

Laukia mažeikiškių derbis

Kitame pusfinalyje kita Mažeikių komanda – „Ledera“, nieko negalėjo priešpastatyti čempionato lyderei Plungės LRK komandai – pralaimėta rezultatu 1:11. Vienintelį įvartį mūsų ekipai pelnė Algis Liubavičius.
Dabar abi mažeikiškių komandos tarpusavyje susikaus dėl bronzos apdovanojimų, rungtynių data dar derinama. Reguliariajame čempionate abi komandos pasidalijo po pergalę – pirmajame rate „Ledera“ laimėjo rezultatu 1:0, antrajame stipresnis buvo „Smūgis“, šventęs pergalę 5:2.
Kaip pažymėjo N. Pranckus, laukia ypatingos rungtynės – dviejų vieno miesto ledo ritulio komandų derbį visada lydi didžiulės emocijos ir atkakli kova.