Mažeikiškių laimėjimų serija nutrūko Kretingoje

Į ataką FK „Minija“ vartų link veržiasi Jaroslavas Šapovalovas (raudona apranga). Nuotr. iš klubo archyvo

Šeštadienį Kretingoje nutrūko FK „Atmosfera“ nepralaimėtų šešerių rungtynių serija. Mažeikiškius Lietuvos pirmos lygos futbolo pirmenybėse įveikė vietos komanda FK „Minija“.

Rungtynės mažeikiškiams prasidėjo įvarčiu: šeštą rungtynių minutę kretingiškiai po pakelto kampinio galva pasiuntė kamuolį į Liutauro Juškos ginamus vartus, ir tai buvo vienintelis įvartis pirmajame kėlinyje.
Antrojo kėlinio pirmojoje atakoje po taiklaus aikštės šeimininkų smūgio rezultatas tapo 2:0 FK „Minija“ naudai. Po aštuonių minučių rezultatą sušvelnino mažeikiškis legionierius Beka Pilpani, pelnęs įvartį. Galutinis taškas šiose rungtynėse buvo padėtas 62-ąją minutę: kretingiškiai įmušė trečiąjį įvartį ir šventė pergalę rezultatu 3:1.

„Nesakyčiau, kad žaidėme blogai, paprasčiausiai kretingiškiai buvo geresni ir laimėjo visose dvikovose tiek ant žemės, tiek žaidžiant „antrame aukšte“. Visa tai susidėjo ir liko tik pasveikinti varžovus su pergale. Pamatėme, ką turime padaryti geriau, ir dirbsime, kad patobulintume savo žaidimą“, – sakė komandos vyriausiasis treneris Marius Šluta. 
Po šio pralaimėjimo mažeikiškiai nukrito iš septintos vietos į devintą.
Penktadienį Mažeikių centriniame stadione vyks paskutinės pirmojo rato rungtynės, kuriose FK „Atmosfera“ susitiks su ketvirtoje vietoje esančiu Plungės FK „Babrungas“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto