Mažeikiškių laukia daug kultūrinių renginių

Kultūros ir meno taryba aptarė svarbiausius rajone vyksiančius renginius. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Kultūros ir meno tarybos posėdyje buvo pristatyta VI tarptautinio meno festivalio „Mažeikiai 2012“ programa bei Mažeikiuose vyksiantys Maironio 150-osioms gimimo metinėms skirti renginiai.

Renginiai – skirtingose vietose

Šiemet numatyta dešimt Meno festivalio renginių, kurie rugsėjo 21 – spalio 26 dienomis vyks Savivaldybės kultūros centre, Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje bei Renavo dvaro rūmuose.
Festivalio programoje numatyti Lietuvos ir užsienio šalių atlikėjų koncertai, parodos, net klasikinių senovinių mašinų ir motociklų ralio startas.

Minės poeto gimimo metines

Šie metai Lietuvoje paskelbti tautos šauklio poeto Maironio metais, skirti jo 150-osioms gimimo metinėms. Poetui skirti renginiai neaplenks ir Mažeikių.
Jubiliejinė šventė vyks spalio 11–12 dieną. Planuojama surengti seminarą-diskusiją „Ką reiškia būti su Maironiu?“, poeto atminimui skirtą koncertą su šalyje žinomais atlikėjais.

One Reply to “Mažeikiškių laukia daug kultūrinių renginių”

  1. kultūra parašė:

    Hm, nemanau, kad rimkiene augins kultūros lygį, nes vien tik šio šūkio pasirodymas būtent čia – nelabai kultūringas. O tokių bereikšmių šūktelėjimų prieš rinkimus esam prisiklausę tiek ir tiek. Fe, rimkiene.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto