Mažeikiškių projekte atsiskleidė vaikų kūryba

Nuotr. iš projekto organizatorių archyvo

Mažeikių lopšelio-darželio ,,Gintarėlis“ logopedės Sonatos Sokolovienės iniciatyva organizuotas respublikinis ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų projektas ,,Vaikų kūrybos klėtelė“. Mažeikiškių idėją palaikė ir kitų rajonų ugdymo įstaigos.

S. Sokolovienės teigimu, vaikystė – pats gražiausias ir svarbiausias vaiko kalbos, pažinimo, socialinių, meninių, fizinių, emocinių įgūdžių ugdymo laikotarpis. Pasakos yra neatsiejama vaikystės dalis, nes jos padeda žengti pirmuosius žingsnius į nežinomą, nenuspėjamą žinių, atradimų ir kalbos ugdymo pasaulį.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Ligita Narutavičienė, koordinavusi šį projektą, sakė, kad juo siekta ugdyti įvairių gebėjimų vaikų kūrybiškumą ir vaizduotę, formuoti komunikacinius bendravimo, kalbos įgūdžius, kuriant pasakas apie pasirinktą metų laiką ir iliustruojant jas.

Nuotr. iš projekto organizatorių archyvo

Projektu susidomėjo Mažeikių, Vilkaviškio bei Druskininkų mokytojai, mokytojų padėjėjos, švietimo pagalbos specialistai bei jų ugdytiniai. Už kūrybiškumą, išradingumą ir turtingą vaizduotę projekto dalyviams įteiktos padėkos ir pažymėjimai apie dalyvavimą projekte.

Vaikų, mokytojų bei kitų specialistų kūrybiniai darbai sugulė knygos puslapiuose, kurią sumaketavo ir išleido spaustuvė „Meškinas“. Gražią ir prasmingą idėją palaikė įstaigos direktorė Ingrida Mažeikienė.

Ligita Narutavičienė
Mažeikių lopšelio-darželio „Gintarėlis“
direktorės pavaduotoja ugdymui

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto