Mažeikiškių šaškininkų kelias į pergales nėra lengvas

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Šaškių klubo „Venta“ nariai apgailestauja, kad Sporto mokykloje nebeliko šaškių būrelio, o ir patys dėl to liko be patalpų, kur būtų galima pasitreniruoti, pabendrauti.
Tačiau, nepaisant sunkumų, Mažeikių šaškių lygis, šio sporto entuziastų teigimu, yra aukštas, mažeikiškiai šaškininkai dalyvauja įvairiuose turnyruose ir užima aukštas vietas.  

Gilias tradicijas Mažeikiuose turėjęs šaškių entuziastų būrelis vienu metu, kai vienas iš jo vadovų persikėlė gyventi į kitą rajoną, buvo sustabdęs savo veiklą. Tačiau prieš penkerius metus Vytautas ir Petras Rakščiai bei Algirdas Urbonas vėl atkūrė šaškių klubą „Venta“.
„Tai padaryti vertė būtinybė – reikia važiuoti į varžybas, mokėti starto mokestį. Turint klubą gerokai palengvėdavo organizaciniai klausimai. Šiuo metu klube yra dešimt–dvylika pastovių narių, tačiau, kai rengiame varžybas ar „blic“ turnyrus, susirenka apie dvidešimt šaškininkų. Tą patį galime pasakyti ir apie moteris – šiuo metu klube nėra moterų, tačiau, kai rengiame Vaclovo Beržanskio turnyrą, pagal adresus sukviečiame ir moteris ir jos mielai jame sudalyvauja“, – situaciją komentavo  vienas iš klubo iniciatorių Algirdas Urbonas.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Mažeikiškių šaškininkų kelias į pergales nėra lengvas”

  1. jonas parašė:

    imkit pavyzdi is ostapo benderio ,reikalai pajudes

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto