Mažeikiškių „Saulė“ pasirodė Krokuvoje

Studijos „Saulė“ archyvo nuotr.

Moksleivių namų šokių studijos „Saulė“ dvidešimt keturių jaunųjų šokėjų grupė dalyvavo Krokuvoje vykusiame šokių festivalyje „Keliaujantis festivalis“.

Gavo kitą kvietimą

Studijos vadovė Ramutė Plonienė pasakojo, kad festivalis taip vadinasi dėl to, kad draugauja su įvairių šalių atstovais ir vyksta tai Latvijoje, tai Čekijoje, tai Lenkijoje. Kolektyvai festivalyje turėjo parodyti laisvą programą – po kelis šokius. Šokėjai nebuvo vertinami, tiesiog džiaugėsi vieni kitų pasirodymais.
Šiemet dalyvavo šokių kolektyvai iš Lenkijos, Latvijos, Rusijos, Čekijos – iš viso apie 600 šokėjų.
„Su čekais labai susidraugavome ir jau gavome kvietimą vykti į svečius pas juos“, – džiaugėsi vadovė.

Studijos „Saulė“ archyvo nuotr.

Įspūdinga laisvalaikio programa

Mažeikiškiai buvo patenkinti ne tik dalyvavimu festivalyje, bet ir turiningu laisvalaikiu. Jie aplankė garsųjį Krokuvos senamiestį, apžiūrėjo Veličkos druskų kasyklas. Požeminiai ežerai, koplyčios iš druskų kristalų, skulptūros šokėjams paliko didžiulį įspūdį.
„Grįžome nors ir pavargę, bet puikiai nusiteikę. Dabar vėl lauksime naujų išvykų, o šios nebūtų buvę, jei ne mūsų direktorė Birutė Jurkienė. Mūsų saugumu ir sėkminga kelione pasirūpino Mažeikių autobusų parko vairuotojai. Tokios kelionės ne tik stiprina vaikų įgūdžius, bet ir praturtina juos“, – įsitikinusi R. Plonienė.

Studijos „Saulė“ archyvo nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto