Mažeikiškių siūlymas nebuvo išgirstas

Lietuvos salės futbolo A lygos pirmenybėse Mažeikių „VIP“ atiteko 4-a vieta. Kazio Paulausko nuotr.

Praėjusį penktadienį vykusioje neeilinėje vaizdo konferencijoje dėl Lietuvos salės futbolo A lygos pirmenybių Mažeikių salės futbolo ekipos „VIP“ pasiūlymas nebuvo išgirstas. Mūsų rajono komanda buvo pripažinta pirmenybėse iškovojusi ketvirtą vietą.

Pripažinti ketvirti

Praėjusį penktadienį vyko neeilinė vaizdo konferencija, kurioje dalyvavo Lietuvos futbolo federacijos vadovybė, Lietuvos salės futbolo asociacijos vadovai bei A lygos klubų atstovai.
Neeilinė konferencija buvo sušaukta siekiant aptarti Lietuvos salės futbolo taurės bei A lygos čempionatų likimą, atsižvelgiant į ekstremalią padėtį šalyje.
„Konferencijos metu buvo aptartas siūlymas nukelti sezoną, tačiau, įvertinus papildomus kaštus, susijusius su arenų ir sporto salių nuoma bei žaidėjų išlaikymu komandose, šios idėjos buvo vieningai atsisakyta. Konferencijos metu mes siūlėme, kad tiek mums, tiek „Gargždų pramogų“ ekipai būtų įteikti bronzos apdovanojimai, tam pritarė ir vienas iš federacijos atstovų – taip jau yra buvę. Kai Europos čempionate nebuvo žaidžiama dėl trečios vietos, tai medaliai buvo įteikti abiem ekipoms ir niekas nuo to nenukentėjo. Deja, kitų klubų vadovai tam nepritarė“, – sakė Mažeikių „VIP“ komandos vadovas Aldaras Pupliauskas.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto