Mažeikiškiui aplinkosaugininkui – papeikimas

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikių aplinkos apsaugos agentūros vedėjui Niliui Kupliauskui pareikštas papeikimas. Ši nuobauda skirta už tai, kad jis neužtikrino tinkamos vykdomo žuvų perkėlimo darbų kontrolės ir nesiėmė priemonių, kad būtų užkirstas kelias akivaizdiems žvejybos reikalavimų pažeidimams, nuleidžiant vandenį Renavo tvenkiniuose.
Rugsėjo pabaigoje Aplinkos ministerija pavedė Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentui atlikti tarnybinį patikrinimą dėl Mažeikių rajono agentūros darbuotojo veiksmų kontroliuojant žuvų perkėlimą iš Renavo tvenkinio bei imtis priemonių, kad teisės aktų pažeidimus padarę asmenys būtų patraukti atsakomybėn.
„Santarvė“ primena, kad liepos pabaigoje Mažeikių rajono gyventojai aplinkosaugininkus ir žvejų draugijos narius apkaltino brakonieriavimu. Esą nuleidus Renavo tvenkinių vandenį jie į maišus krovė kilogramines žuvis: lydekas, ešerius, karosus – ir nuosavais automobiliais išvežė nežinoma kryptimi.
Tuomet aplinkosaugininkai ir Medžiotojų ir žvejų draugijos nariai neigė darę ką nors neleistino ir reikalavo, kad šie kaltinimai būtų pagrįsti įrodymais, o ne vietos gyventojų kalbomis.
Į įvykius Renave reagavo ir Aplinkos ministerija. Išaiškinti situacijos ji atsiuntė specialistus, kurie šiuo metu jau yra pateikę savo tyrimo išvadas. Jos vietos aplinkosaugininkams ir žvejų draugijos nariams – ne itin palankios.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

11 Atsakymų į “Mažeikiškiui aplinkosaugininkui – papeikimas”

 1. mzk parašė:

  kaip jis isvis dar AA dirba ? ji juk ne karta buvo pati supakave

 2. Sediškis parašė:

  Kupliauskis arba nesugebėjo tinkamai organizuoti savo pavaldinių darbo, arba nenorėjo, nes jam buvo naudinga. Už tokią betvarkę skirta nuobauda. Per maža ar per didelė – klausimas…

 3. to Oi oi parašė:

  Ką reiškia nenusikalto??? Reikia dirbti atsakingai ir pareigingai ir tokių dalykų nebūtų. O atsako visada vadovas nes tam jis ir vadovas o ne kažkoks „ponas Nilius“.

 4. Edgaras parašė:

  Seniai laikas butu situos kysininkus ismesti is tokiu pareigu..

 5. Oi oi parašė:

  ko čia tiek triukšmauti? Tą tvenkinį nuleidinėjo juk ne kelias valandas. Negi ponas Nilius ten turėjo džiūti kelias paras ir žiūrėti, kas ten po kelias žuvis į namus parsivežė? Jėzusmarija – galima pagalvoti, kad aplinkosaugininkas viską į namus susivežė. Kam kalti žmogų prie Kryžiaus, jei jis niekuo nenusikalto? Čia gal tik kažkam taip atrodo.

 6. 321 parašė:

  Susimovė visiškai kaip vadovas. Privalomas pažeminimas pareigose arba visaiškai atsisveikinti su tarnyba.

 7. Jecikas Bucikui parašė:

  Ko stebiesi pati dirbdama savivaldybėje, juk tu viską žinai ir darai už visus geriausiai.

 8. Bucikas to lavas parašė:

  Gal jis koks nelieciamasis, jog Santarve apie ji rasyt negali? Geru, doru zmoniu nieks nedergia, jei ka. Mazeikiai mazas kaimas, visi apie viska zino, taip kad ………….

 9. lavas parašė:

  na va, koks didelis smagumas, galėsim žmogų dergti, kaip laukiau, kad ką nors nubaustų ir su „Santarve“ pasidziaugsim, kaip smagu, dabar miegosiu gerau

 10. Vardas (privalomas) parašė:

  Kažkada Grybauskaitė teigė, kad kas neima, tas nesidalina. O čia tam davė, tam davė ir visi sotūs liko :)

 11. Bucikas parašė:

  Stebuklas!!! Kupliausks papeikima gavo??? Naujiena is fantastikos srities…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto