Mažeikiškiui – du aukso medaliai

Arnoldas Domeika. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Lietuvoje vykusiame trijų Baltijos šalių stalo teniso čempionate triumfavo lietuviai, kurių gretose žaidė ir mažeikiškiai.


Rinktinėje – du mažeikiškiai

Kiekvienais metais vykstantis trijų Baltijos šalių – Lietuvos, Latvijos ir Estijos stalo teniso čempionatas rengiamas rotacijos principu – kas metai vis kitoje šalyje, jo šeimininkė turi teisę į pirmenybes deleguoti dvi rinktines. Pirmąją dieną vyksta komandinės pirmenybės, antrąją – asmeninės. 
Pirmajai Lietuvos rinktinei šiose varžybose atstovavo mažeikiškis Arnoldas Domeika, Mažeikiuose stalo tenisininko karjerą pradėjęs Valdas Martinkus bei kaunietis Matas Skučas. Lietuvos rinktinė pirmąją dieną skynė vien pergales ir tapo turnyro nugalėtoja – 3:2 įveikti latviai, 3:0 – estai ir antroji mūsų šalies rinktinė.


Triumfavo šeimininkai 

Antrąją dieną vyko asmeninės varžybos, kuriose dėl nugalėtojų vardų, suskirstyti į pogrupius, varžėsi septyniolika sportininkų. 
Savo pogrupyje užėmęs pirmąją vietą Arnoldas Domeika ir toliau pergalingai žygiavo iki finalo, kur susikovė su Latvijos atstovu Olegu Kartuzovu. Po itin atkaklios kovos mažeikiškis varžovą įveikė rezultatu 4:3 ir tapo Baltijos šalių turnyro čempionu.
Joniškyje triumfavo mūsų šalies atstovai – be vyrų aukso, pirmąsias vietas taip pat iškovojo Lietuvos moterų rinktinė bei asmeninėse varžybose vilnietė Eglė Stuckytė.
„Mažeikiškio laimėjimas džiugina – jis pirmą kartą tapo tokio turnyro nugalėtoju asmeninėse varžybose, anksčiau yra buvęs trečias. Arnoldui tai buvo geras pasiruošimas prieš spalio pradžioje vyksiantį Europos stalo teniso čempionatą Austrijoje, kur jis atstovaus Lietuvos rinktinei“, – apie auklėtinio pasirodymą kalbėjo jo treneris Raimondas Jackevičius.

2 Atsakymai į “Mažeikiškiui – du aukso medaliai”

  1. Sveikinu! parašė:

    mažeikiskiai – jėga!

  2. :) parašė:

    Šaunuoliai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto