Mažeikiškiui politikui pareikšti įtarimai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT), atlikdama ikiteisminius tyrimus dėl galimo savivaldybių tarybų narių piktnaudžiavimo panaudojant lėšas, skiriamas jų, kaip tarybos narių, veiklos išlaidoms apmokėti, įtarimus pareiškė Šiaulių miesto savivaldybės tarybos nariui Sauliui Stasiūnui ir Mažeikių rajono savivaldybės tarybos nariui Laurynui Jonauskui.

});

Įtarimai – dėl 3,2 tūkst. eurų žalos

STT atlieka Šiaulių apygardos prokuratūros prokurorų kontroliuojamus ikiteisminius tyrimus dėl savivaldybių tarybų narių galimo piktnaudžiavimo 2019–2023 m. kadencijos laikotarpiu.

STT informavo, kad ikiteisminiai tyrimai atliekami siekiant patikslinti ir įvertinti, ar nebuvo piktnaudžiaujama tarybos nariams skiriant išmokas su jų, kaip tarybos narių, veikla susijusioms išlaidoms apmokėti.

Šiuo metu STT atlieka prokurorų kontroliuojamus ir organizuojamus ikiteisminius tyrimus dėl 23 savivaldybių tarybų narių išmokų, tarp jų – ir Mažeikių rajono savivaldybės.
...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto