Mažeikiškius karatistus pagerbė medaliais

Po apdovanojimo Kūno kultūros ir sporto departamente: (iš kairės) Gvidas Kenstavičius, Vidmantas Butnorius, Kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius Edis Urbanavičius ir Rolandas Volkovas. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Kūno kultūros ir sporto departamente prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės buvo pagerbtas būrys aukšto meistriškumo sportininkų ir jų trenerių.
Tarp pagerbtųjų – ir mažeikiškiai.
Kūno kultūros ir sporto departamente medaliais „Už sporto pergales“ apdovanoti mažeikiškiai karatė specialistai: Lietuvos karatė asociacijos prezidentas Vidmantas Butnorius, karatė klubo „Žemaitis“ treneris Rolandas Volkovas, karatistai Gvidas Kenstavičius ir Petras Ąžuolas Kalpokas. Dėl objektyvių priežasčių apdovanojime negalėjo dalyvauti karatė klubo „Danas“ treneris Artūras Gerikas.
Šiais apdovanojimais mažeikiškiai pagerbti už sėkmingą pasirodymą Lenkijoje vykusiame pasaulio šotokan karatė čempionate – treneriai paruošė pasaulio pirmenybių prizininkus. G. Kenstavičius iškovojo bronzos apdovanojimą, o Mažeikiuose kovotojo kelią pradėjęs, šiuo metu Kauno karatė klube treneriu dirbęs P. Ą. Kalpokas pasidabino sidabro medaliu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Rekomenduojami video