Mažeikiškius nustebino dėmesys vaikų futbolui užsienyje

Jaunieji mažeikiškiai ir jų treneris Antanas Bulošas iš Prancūzijos grįžo pervargę, tačiau pilni įspūdžių. Nuotrauka iš komandos archyvo

Trečiadienį iš turnyro Prancūzijoje po savaitės kelionės per Europą grįžo keturiolikmečių ir penkiolikmečių „FK Atmosfera“ futbolininkų komanda. Pasak juos lydėjusio trenerio Antano Bulošo, vaikai grįžo pervargę, tačiau kupini įspūdžių.

Iš Lietuvos – trys komandos

Jaunieji mažeikiškiai kartu su Kėdainių ir Vilniaus futbolininkais dalyvavo keturiolikos komandų turnyre, kuris vyko Prancūzijos ir Belgijos pasienio miestelyje Lyre, esančiame apie dvidešimt kilometrų nuo Lilio.
„FK Atmosfera“ žaidėjai pogrupyje pirmosiose rungtynėse po Beno Aniso įvarčio įveikė belgų ekipą, po to rezultatu 0:3 nusileido lenkams, sužaidė dvejas nulines lygiąsias su vietos komandomis ir paskutinėse rungtynėse, nors ir pirmavo rezultatu 1:0, po vieno žaidėjo išvarymo iš aikštės patyrė pralaimėjimą 1:4 dar vienai prancūzų ekipai. Likę pogrupyje treti, jie turnyre kovojo tik dėl 5–8 vietų, kur iš pradžių 0:2 pralaimėjo kėdainiškiams ir kovoje dėl septintos vietos 3:0 įveikė dar vieną prancūzų ekipą. Net ir septintos vietos laimėtojai buvo apdovanoti gražuole taure.

Prancūzai „serga“ futbolu

„Futbolas bent jau šiame miestelyje yra populiariausia sporto šaka – turnyrą atidarymą paskelbė miesto meras, buvo pagerbti futbolo veteranai. Kai žaidė prancūzų komandos, prieš rungtynes didžiulis judėjimas, užsipildo sausakimšai visas tūkstantis sėdimų vietų, po rungtynių vėl viskas ištuštėja, o kai vėl rungtyniauja prancūzai – kyla toks pat sąmyšis. Įdomiausia, kad jie nesėdi, kaip pas mus būna, ramiai – jie neapsiriboja pavieniais šauksmais ar replikomis, o visas rungtynes dainuoja savo dainas ir skanduotes, aktyviai palaiko komandas“, – pasakojo treneris.

Daugiau įspūdžių – „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Mažeikiškius nustebino dėmesys vaikų futbolui užsienyje”

  1. R, parašė:

    Džiaugiamės, kad vaikai turėjo galimybę įgyti tokios patirties…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto