Mažeikiškius sukčius apgavo senolė iš Kelmės

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Bandanti pasipelnyti sukčių trijulė iš Mažeikių įsitikino: ne visi garbaus amžiaus žmonės yra patiklūs ir neorganizuoti. Aštuoniasdešimtmetei moteriai pavyko juos įvilioti į spąstus.

Apgauti senolės nepavyko

Pirmadienį Kelmės rajone sukčiai darbavosi išsijuosę –  83-ejų ir 81-erių metų senolės jiems atidavė beveik tris tūkstančius eurų.
Kaip informuoja Telšių apskrities vyriausiojo komisariato pareigūnai, Tytuvėnuose gyvenanti nukentėjusioji į namus pasibeldusiems sukčiams atidavė 1050 eurų, o Kražių gyventoja prarado 1820 eurų santaupų. Pastarajai skaičiuojant sutartą pinigų sumą, iš rankų buvo išplėstos visos turėtos kupiūros.
Trečioji rajono gyventoja provokacijai nepasidavė. 81-erių metų Užvenčio miestelyje gyvenanti moteris, telefonu išgirdusi, kad jos anūkas pateko į bėdą ir dėl to jam skubiai reikia 1000 eurų, įtarė klastą. Močiutė sukčiams neišsidavė, kad jai kilo įtarimų, o apie netrukus į duris pasibelsiančius sukčius pranešė policijai. Kelmės rajono policijos komisariato pareigūnai surengė pasalą ir sulaikė tris asmenis, pinigų atvykusius automobiliu.

Plačiau skaitykite šeštadienio laikraštyje.

One Reply to “Mažeikiškius sukčius apgavo senolė iš Kelmės”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    Visus tuos isigimelius,banditus turetu tremti i DImitravo koncentracijos stovykla-kalejima.Pagrindinis darbas budavo akmenu skaldymas.Smetonos laikais to kalejimo bijojo visi ir politikai ir aferistai bei kiti nusikalteliaiLabai marga publika dabar ten turetu patekti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto