Mažeikių abiturientams aidi Paskutinis skambutis

Šiemet Paskutinis skambutis skamba beveik aštuoniems šimtams rajono abiturientų. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

[nggallery id=381 template=caption]Ketvirtadienio rytą suskambėję Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčios varpai paskelbė Paskutinio skambučio šventės pradžią. Jis šiemet skamba beveik aštuoniems šimtams rajono abiturientų.


Šventinė nuotaika

Nešini savo mokyklų ir gimnazijų vėliavomis, skirtingų spalvų balionais, pasipuošę, vieni už kitus gražesni į Šv. Pranciškaus aikštę rinkosi Merkelio Račkausko, Gabijos, Sedos Vytauto Mačernio, Viekšnių gimnazijų, Sodų, „Jaunystės“, Židikų Marijos Pečkauskaitės bei Tirkšlių vidurinių mokyklų abiturientai, jų klasių vadovai, ugdymo įstaigų vadovai. Su savo vaikais pabūti jiems svarbią akimirką atėjo ir kai kurie tėveliai.
Aikštė prisipildė muzikos, dainų, linkėjimų, šypsenų ir jaunatviško juoko.


Abiturientai perdavė linkėjimus

Sveikinimo žodį abiturientams tarė rajono Savivaldybės meras Antanas Tenys, Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčios klebonas kanauninkas Zenonas Degutis.
Šventės vedėjai Tirkšlių vidurinės mokyklos mokiniai Reda Knabikaitė ir Valdas Mikalauskas vieną po kito į sceną kvietė visų gimnazijų ir mokyklų abiturientus paskelbti sveikinimus, linkėjimus ir pažadus savo ugdymo įstaigoms, gyvenvietėms ir Mažeikių miestui.
Į dangų sutartinai pakilo šimtai spalvingų balionų.


Pirmadienį laukia egzaminas

Šventę šiemet patikėta vesti paskutinę abiturientų laidą išleidžiančiai Tirkšlių vidurinei mokyklai: nuo rugsėjo ji taps pagrindine.
Didžiausią būrį – per 200 abiturientų šiemet išleidžia Gabijos gimnazija, kiek mažiau – 150 – Merkelio Račkausko gimnazija, trečioje vietoje – Sodų vidurinė mokykla, išlydinti 52 dvyliktokus.
Ilgai švęsti Paskutinio skambučio abiturientai negalės: pirmadienį jų laukia rimtas išbandymas: privalomasis lietuvių kalbos ir literatūros egzaminas.Plačiau apie Paskutinio skambučio šventę skaitykite šeštadienio „Santarvės“ laikraštyje. 

6 Atsakymai į “Mažeikių abiturientams aidi Paskutinis skambutis”

 1. mmm parašė:

  Tas išsižiojėlis centre idiotiškai atrodo. O gal toks ir yra?

 2. Komentatorius parašė:

  Linkiu visoms kuo greičiau tapti mamomis, o visiems – tėčiais.

 3. reklamos auka parašė:

  Per tas iššokančias reklamas ir svarbiausia ką pamiršau pasakyt. Sekmės jaunimui ŽIANGIANT Į SAVARANKIŠKĄ GYVENIMĄ.

 4. reklamos auka parašė:

  Čia net į jaunimą neįmanoma pažiūrėt. Spaudi ant nuotraukų- išmeta bitė reklamą…. apsišluokit pagaliau nuo tų iššokančių reklamų. Kaip šiukšlynas svetainė SANTARVĖ atrodo.

  O jaunimui tik sekmės palinkėsiu.

 5. OK parašė:

  labai puikus jaunimas, Mažeikių ateitis. Svarbiausia, kad neišsilakstytų po visą pasaulį. o grįžtų puoselėti savo miesto. Gero, tau, jaunime, vėjo! Ir sėkmingų egzaminų.

 6. sėkmės parašė:

  jaunimui, linksmai ir protingai atšvęsti:)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto