Mažeikių aeroklubas ir aerodromas tampa vis žinomesni bei paklausesni

Nuotr. iš aeroklubo archyvo

Julijono Kumpikevičiaus aerodrome baigėsi šuolių parašiutu sezonas. Pasak aeroklubo vadovų, tikslus pavyko įgyvendinti, o svarbiausia – šuolių parašiutu metu išvengta traumų.

});

Vyravo stiprūs vėjai

Šį šuolių parašiutu sezoną Mažeikių aeroklubo atstovai įvardijo kaip vieną iš savitesnių – dėl šlapio pavasario jis prasidėjo vėlokai, tik gegužės viduryje, o štai dėl šilto rudens užsitęsė – paskutiniai šuoliai baigti ir aerodromo užkonservavimo darbai pradėti lapkričio 6 d.

„Šuolių parašiutu skaičius šį sezoną yra kiek mažesnis negu ankstesniais, kai buvo atliekama iki 300 šuolių, šiemet mūsų aeroklube tam ryžosi kiek daugiau kaip du šimtai žmonių. Tam buvo ir objektyvių priežasčių, nuo kurių mes vis dar priklausome, – nors vasarą buvo geras oras, tačiau reikiamame aukštyje vyravo smarkūs vėjai, kas trukdė parašiutininkams ir vėlino šuolius“ – „Santarvei“ pasakojo aeroklubo instruktorius Rimantas Morkūnas.

Šuolį...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto